Aniołek z dalekiej Rosji - Vita Sidorkina

U nas coraz cieplej, a na plażach Miami słońce przypieka jak kuchenka z termoobiegiem. Korzystają z tego nie tylko regularni plażowicze z parawanami. Na piach wyszły modelki oraz fotografowie. Na nasze szczęście, bo takim ekipom zazwyczaj towarzyszy osoba odpowiedzialna za backstage sesji.
vita-sidorkina.jpg

Tym razem na plaży prężyła się Vitalina "Vita" Sidorkina. I właśnie jej zakulisowe foty z sesji do nas spłynęły i oczywiście spieszymy podzielić się nimi z Wami. Bohaterka zdjęć jest 22-letnią rosyjską modelką. Dziewczyna pochodzi z samego krańca kontynentu azjatyckiego, a dokładnie z Chabarowska. To tam, gdzie na wschodzie Rosja graniczy z Chinami. Jednak gorące Miami nie robi na niej już wrażenia.

Vita Sidorkina modelingiem zajmuje się od 17 roku życia. A może nawet i jeszcze dłużej, ale to w 2011 roku zaczęła pojawiać się na okładkach magazynów. Później było już tylko lepiej. Najlepszym rokiem był dla niej 2015, a właściwie jego końcówka. Dowiedziała się wtedy, że będzie jednym z Aniołków, który pójdzie w corocznym, prestiżowym pokazie Victoria's Secret Fashion Show.Pierwsze co rzuca się w oczy, gdy patrzymy na zdjęcia Vity Sidorkiny, to jej pięknie wypracowana pupa. Modelka ma wymiary 84-61-89 i widać, że ćwiczy i pilnuje diety. W grudniu tamtego roku chyba jednak trochę przesadziła, bo na innej sesji plażowej wystają jej żebra, nawet gdy nie wygina się do tyłu. Teraz wygląda zdrowo i apetycznie!
Dodał(a): Adam Wawrzyniak / fot.: FameFlynet Środa 11.05.2016