Angela Nikolau - ona naprawdę potrafi "szczytować"

Ta dziewczyna naprawdę żyje na krawędzi i ma na to mocne dowody, które umieszcza na swoim Instagramie obserwowanym przez ponad 830 tys. użytkowników.
Wiele razy media donosiły o amatorach selfie, których potrzeba zaistnienia doprowadziła do tragedii. Angela Nikolau zdaje sobie nic z tego nie robić i wspina się na najwyższe budynki świata, a to wszystko dla zdobycia spektakularnych fotek. 


Można wręcz powiedzieć, że „szczytowanie” to specjalność pięknej Rosjanki, dla której nie ma znaczenia, czy to most, wieżowiec, czy rusztowanie – po prostu ma być wysoko, a ona musi być na samym szczycie.Niklau ma na swoim koncie najwyższe budynki w Rosji, Chinach i na Ukrainie. Kiedy 26-latka dociera już na szczyt, to samo zdjęcie jej nie wystarcza. Do kompletu dorzuca salto, stanie na rękach, albo taniec na krawędzi budynku.

Oprócz pięknych panoram rozpościerających się z budowli, na które dziewczyna nie tylko wspina się bez zabezpieczeń, ale również bez pozwoleń, to Angela sama w sobie jest niezwykle przyjemna dla oczu. 


Dodał(a): Adam Barabasz / Instagram Wtorek 17.03.2020