Anastasiya Avilova – eksportowa laska

Anastasiya, mimo że urodziła się na Ukrainie, sporo czasu spędziła mieszkając w Niemczech. Dla nas nie jest ważne skąd wysyła nam tak gorące foty jak te.
Anastasiya-otw.jpg


Anastasiya Avilova długo mieszkała w Hamburgu, teraz osiadła w Kolonii. Ale dopóki mamy podgląd na rozwój jej kariery w fotomodelingu przez jej fan page na fejsie, dopóty nie wnikamy jak daleko od swojego matecznika wyjechała.

Młoda Ukrainka na swoim koncie ma mnóstwo sesji, m.in. dla męskich magazynów i serwisów internetowych – zdobyła między innymi tytuł Pet of the Month magazynu Penthouse. Ale dzięki świetnej budowie i zgrabnej sylwetce (86-63-90) Anastasiya chodzi również po wybiegach, a także bierze udział w kampaniach modowych przeróżnych marek.

Anastasiya3.jpg

W Niemczech ukraińska modelka znana jest z reality show „The Bachelor” i „Catch the Millionaire”, w których – w ogromnym uproszczeniu – chodzi o to, żeby usidlić atrakcyjnego kawalera i pozostawić konkurentki w tyle. Na szczęście wszystkich kawalerów, Anastazji telewizyjni amanci nie przypadli do gustu i nadal jest do wzięciaAnastasiya.jpg
Anastasiya4.jpg
Anastasiya5.jpg
Anastasiya7.jpg
Anastasiya6.jpg
Anastasiya2.jpg


Dodał(a): gianni / fot.: Chris Brandt Poniedziałek 29.09.2014