Anastasia Vegilates – mięsista weganka

Ana ma 31 lat i pochodzi z Nowego Jorku. Uwielbia być fotografowana zarówno w zmysłowych, jak i erotycznych sesjach. Od kilku lat regularnie uprawia fitness, dzięki czemu ma bardzo jędrne i zgrabne ciało, którym lubi chwalić się na Instagramie.

Ta seksowna modelka z USA przyznaje, że droga do spełnienia nie jest łatwa. “Najpierw musimy stworzyć nawyki, dopiero potem możemy osiągnąć sukces” – tłumaczy Anastasia. Sama przyznaje, że zanim osiągnęła swoją seksowną sylwetkę, musiała wytworzyć nawyk do ćwiczeń trzy razy w tygodniu. Jednak z każdym kolejnym treningiem motywacja wzrasta coraz szybciej.

Teraz swobodnie ćwiczy i fotografuje się przez cały rok. Zaznacza jednak, że treningi to nie wszystko. “Musisz jeść same dobre rzeczy i pochłaniać je jak silnik diesla. Wtedy twoje ciało będzie działać po mistrzowsku przez sto lat, a nawet dłużej”.

U niej nie ma mowy o śmieciowym żarciu. Gościom, którzy jedzą przy niej takie rzeczy, mówi wprost, że byłoby lepiej, gdyby zainwestowali w dobre ubezpieczenie zdrowotne. Obecnie sama stosuje dietę roślinną i dzięki niej jej ciało nabrało dużej elastyczności.

TRUDNO UWIERZYĆ, ŻE JE SAME WARZYWA:


Dodał(a): CKM.pl / fot. Instagram Piątek 17.04.2020