Anastasia Ashley – seksowna surferka

Ta 28-letnia laska to i modelka, i surferka. Boskie ciało, wyrzeźbione wysiłkiem fizycznym, wysmagane przez słońce na najpiękniejszych plażach świata, a do tego przysposobienie dziewczyny z sąsiedztwa – właśnie znaleźliśmy kolejną idealną kandydatkę na partnerkę, z którą dalibyśmy się ponieść każdej fali.
anastasia-ashley.jpg

O kilku seksownych surferkach i kitesurferkach pisaliśmy już w 2012 roku. Do tego zestawienia dołączamy Anastasię Ashley. Dziewczyna urodziła się w Kalifornii, więc miała idealne warunki do rozwijania się w ulubionym sporcie. Od drugiego roku życia bawiła się już z deską w wodzie, a surfing poznała, gdy miała 5 lat. Później przeprowadziła się na Hawaje, gdzie pielęgnowała swoje nowe hobby.

W wieku 6 lat wystartowała w pierwszych zawodach. Korzystała z deski, którą ktoś wyrzucił na śmietnik. Wygrała ten konkurs, a już rok później miała sponsora, który dostarczał jej nowy sprzęt. Jej kariera rozpędzała się, by dostać olbrzymiego impetu, gdy miała 16 lat. Wygrywała wszystko, co się dało w swoich kategoriach. Później kolejne nagrody zapełniały uginające się od pucharów półki.

Jednak i w modelingu ma swoje sukcesy. Pojawiła się w Maximie, a także w katalogu strojów kąpielowych i bikini Sports Illustrated, gdzie fotografowie uwydatnili jej naturalne piękno i perfekcyjne kształty.
Dodał(a): Paweł Janusz / fot.: si.com Czwartek 19.11.2015