Ana Braga - modelka z Miami

Takie rzeczy dzieją się teraz w Miami na Florydzie. Podczas gdy niektóre rewiry Stanów Zjednoczonych nawiedziły śnieżyce, w innych można w stroju kąpielowym wybrać się na rower.
ana-braga-rower.jpg

I choć w Nowym Jorku nie wszyscy narzekają na śnieżyce, a wręcz przeciwnie – korzystają z jej „uroków”, jeżdżąc na snowboardzie za Jeepem po miejskich arteriach, to Amerykanie mają już dość śniegu i najchętniej wskoczyliby na coś, co kojarzy się z cieplejszą aurą. Jak Ana Braga.

34-letnia brazylijska modelka, która sławę w branży zdobyła rozkładówkami w kilku wydaniach Playboya, w magazynach GQ, ZOO i innych, także tych dla kobiet, mieszka w Miami na Florydzie i korzysta z uroków tego miejsca w pełni. Często można ją złapać na lokalnych plażach, gdzie opala się i pływa w bikini lub topless.

Tym razem wybrała się na wycieczkę rowerową po okolicy, ale w równie skąpym stroju, jakby za chwilę miała wylądować na plaży. W Miami to widok normalny – atrakcyjni ludzie na bicyklach, longboardach, rolkach. U nas zapewne nazwane by było rozpustą i wyuzdaniem. Choć z drugiej strony nie każdy powinien w takim stroju paradować po ulicy.


Dodał(a): Adam Wawrzyniak / fot.: FameFlynet Środa 27.01.2016