Amy Lee Summers topless

Ubrania? Kostiumy kąpielowe? To zdecydowanie nie dla niej. Amy Lee Summers nie lubi, gdy jej boskie ciało jest krępowane przez jakieś niepotrzebne odzienie wierzchnie, więc zrzuca je z największą przyjemnością.
FFN_summers_082416_bacff_52154796_midres.jpg

To już trzecia sesja boskiej Amy Lee Summers, którą pokazujemy Wam w ostatnim czasie i musimy powiedzieć, że odnotowaliśmy bardzo interesujące zmiany. W pierwszej sesji, ta boska modelka była ubrana w białe, klasyczne bikini, które zakrywało tyle, ile zazwyczaj zakrywa strój kąpielowy. Na kolejnych fotkach, Amy miała na sobie już minimalistyczne bikini, odsłaniające znacznie więcej jej seksownych kształtów.

No a teraz, ku naszej i Waszej uciesze, modelka zdecydowała się zrobić kolejny krok i uwolniła swoje jędrne i gigantyczne piersi z krępujących więzów jakiegokolwiek ubrania i pozowała topless, ubrana jedynie w skąpe stringi. Jak tak dalej pójdzie to możemy spodziewać się tylko jednego…

To jednak na razie melodia przyszłości, zajmijmy się nieco bardziej przyziemnymi sprawami. Amy Lee Summers to bardzo seksowna 26-latka, pochodząca z Wellington w Nowej Zelandii. Ma gęste blond włosy i wielkie piersi o obwodzie 93 cm i miseczce DD, które przy jej niedużym wzroście 158 cm, muszą robić wprost piorunujące wrażenie.

I robią, bo nie tylko my się nimi zachwycamy. Amy występowała już bowiem na światowych wybiegach modowych, a także na okładkach prestiżowych magazynów jak Playboy, ZOO, Maxim czy też w tych mniej grzecznych tytułach jak np. Penthouse. Nie przedłużamy już więc i zostawiamy Was z widokiem boskiej Amy Lee Summers.
Dodał(a): Tomek Makowski/ fot. FameFlynet Czwartek 25.08.2016