Piękność z mrocznej Transylwanii

Dotychczasowym symbolem Transylwanii był przerażający i legendarny Hrabia Drakula. Jednak od dziś ten mroczny wampir zejdzie na drugi plan, a jego miejsce zajmie przerażająco seksowna i również nieco mroczna rumuńska piękność. Poznajcie Alice Peneaca.

Ciemnowłosa, niezwykle kobieca i emanująca jakimś mrocznym erotyzmem. Jej zdjęcia często utrzymane są w klimacie noir, a ona przedstawiona jest na nich jako seksowna femme fatale – z papierosem w dłoni lub w czarnej, zmysłowej bieliźnie i pościeli.

To jednak tylko taka kreacja, wynikająca po części z urody Alice, a po części z jej „mrocznego” miejsca urodzenia, ponieważ sama modelka jest radosną, otwartą na świat, kochającą ludzi i zwierzęta dziewczyną. Wystarczy przejrzeć jej prywatne zdjęcia umieszczone na jej koncie na Instagramie – aż bije z nich niekłamana radość z życia i wesołość.Jak już wspomnieliśmy Alice urodziła się w Rumunii, konkretnie w Transylwanii, jednak dość szybko opuściła swoje rodzinne strony i wyjechała do Stanów Zjednoczonych, by rozwijać swoją karierę modelki. Ma dopiero 25 lat, idealne wymiary 87-60-89 i kilka prestiżowych sesji na swoim koncie, m.in. występowała w reklamach Guessa.Poza tym Alice lubi podróżować (marzy o Brazylii), czytać dobrą literaturę (jej ulubioną książką jest „Lolita” Nabokova), nie pije alkoholu (jej ulubionym drinkiem jest woda z cytryną) i kocha wylegiwać się na gorącej plaży w swoim kusym bikini. Bardzo kocha zwierzęta – ma kota i psa, którym nawet założyła własne konta na Instagramie. I choć ta ostatnia rzecz wydaje nam się nieco głupia, to jednak możemy jej to wybaczyć. W końcu takiej kobiecie, można wybaczyć wszystko.
Dodał(a): Tomek Makowski/ fot.Instagram Czwartek 15.09.2016