Alexis Ren – dziewczyna z bajki

Jeśli nie lubisz blondynek, to za chwilę zmienisz zdanie. Dziewczyna fizycznie perfekcyjna w każdym calu. Razem ze swoim facetem nazywani są parą perfekcyjną, a dziewczyny wzdychają do ich wspólnych zdjęć.

Alexis Ren to urodzona w Kalifornii gwiazda social media. Jakkolwiek brzydko to zabrzmi – wytwór Instagrama. Choć zaczęło się od klipu, jaki Jay Alvarez – jej chłopak jak  żurnala wrzucił do sieci. Idealne życie jak z bajki, perfekcyjne ciała obojga bohaterów, kipiąca radość z życia, przepych, cudowne chwile i piękne lokalizacje.

Ona drobniutka blondynka, on dobrze zbudowany typ surfera (obowiązkowo z loczkami) i sytuacje, których zazdroszczą im wszyscy – lazurowe plaże, sporty ekstremalne, prywatne baseny i szybkie fury. Wszystko to składa się na obraz, który świetnie sobie wymalowali – są najpiękniejszą parą świata.Alexis Ren ma 19 lat i mimo młodego wieku, jest już gwiazdą Instagrama. Obserwuje ją 6 milionów osób (jej faceta 4,3 miliona). Daje im to potężną bazę odbiorców, którą docenili producenci reklam, zatrudniający parę w swoich kampaniach. Ale oboje zaangażowani są również w tworzenie swoich projektów komercyjnych dla dużych marek. Nagrywają, edytują, tną, montują i najczęściej również występują w epickich produkcjach.

Ale zanim stali się sławni i bogaci i mogli sobie pozwolić np. na ekskluzywnego Mercedesa G-Klasy, byli zwyczajnymi nastolatkami bez kasy. Gdy Jay zabrał Alexis na randkę, po surfingu poszli coś zjeść. Kiedy przyszło do płacenia, okazało się, że rachunek wyniósł 27,50 dolara, a on w kieszeni miał jedynie 20. To okazało się mało istotne i ona dopytywała go o kolejne spotkania.Zastanawiasz się więc gdzie jest tu haczyk? Może on jest gejem, ona lesbijką i tylko grają pod publikę? Może się sprzedali i są komercyjni? Może to wytwór marketingowy? A może po prostu takie rzeczy zdarzają się nie tylko w bajkach. Ale i na Instagramie.
Dodał(a): Adam Wawrzyniak Środa 10.08.2016