Abigail Ratchford w myjni z marzeń

Za chwil parę Polacy ruszą w świąteczne trasy, a wiadomo, że samochód to wizytówka faceta i dobrze by było, gdyby błyszczał jak choinkowe ozdoby.
bryka.jpg
Jeżeli sam nie lubisz pucować sobie auta, to zastanów się nad taką propozycją. Kłopot jest tylko taki, że dziewczyna jest w zasięgu jutuba i musimy chyba poszukać polskiej alternatywy.

Dziewczyna jak marzenie, bo nie dość, że jest seksowna to i ma zacięcie do czystości, to Abigail Ratchford, której niejedną sesję znajdziesz w naszym serwisie. Ma 22 lata i wymiary 99-61-99 co oznacza, że ustawiam sobie te cyferki we wszystkich możliwych PINach, bo mam je w pamięci, odkąd zobaczyłem Abigail po raz pierwszy. O spędzeniu z nią w myjni choćby 5 minut marzy rzesza fanów seksownej Amerykanki i motoryzacji. Sami sprawdźcie, ile ona ma fanów na instagramieNie masz pomysłu na życzenia dla prawdziwego kumpla? Wrzuć mu tego linka na walla, a będzie zadowolony bardziej, niż ze skarpetek od swojej dziewczyny i krawata od siostry. Prawdziwych przyjaciół poznaje się bowiem po tym, jakiej laski Ci życzą ;) A póki co, idź umyj samochód przed świętami, tylko się nie staraj się naśladować ruchów
Abigail!

Dodał(a): Roman Mocarz Wtorek 22.12.2015