Abigail Ratchford – marzenie każdego faceta

Jeśli istnieje ranking dziewczyn, o których faceci najczęściej marzą i śnią, to Abigail Ratchford zajmuje w nim prawdopodobnie pierwsze dziesięć miejsc. Albo i nawet sto.

Tej pani chyba nie trzeba nikomu przedstawiać. Jej imię i nazwisko odmieniane było u nas w serwisie przez wszystkie przypadki w towarzystwie przymiotników w stopniu najwyższym, takich jak najseksowniejsza, najpiękniejsza, najgorętsza itp. No ale co innego można napisać, patrząc na zdjęcia tej nieziemskiej laski? My nie potrafimy znaleźć innych słów.

W końcu Abigail legitymuje się najbardziej obłędnymi (znowu naj!) kształtami, spośród wszystkich kobiet stąpających po ziemi (może tylko Anastazja Kvitko jest jej w stanie dorównać). Obwód jej piersi? Metr. Talia? 61 centymetrów. Obwód bioder? Znów metr. Czyż nie są to liczby opisujące czystą perfekcję?

Zwłaszcza jeśli ta nieskazitelna perfekcja odziana jest w jakieś skąpe i seksowne fatałaszki, które ją dodatkowo podkreślają. Wówczas, choćbyście z całych sił chcieli, to po prostu nie sposób oderwać wzroku od Abigail. Zresztą, kto normalny w ogóle spróbowałby to zrobić?

My wciąż nie możemy dojść do siebie po tworzeniu tej galerii, bo za każdym razem widzimy boską Abigail Ratchford, gdy tylko zamykamy oczy. Ale wiecie co? Wcale nie chcemy ich otwierać z powrotem.
Dodał(a): Tomek Makowski Czwartek 16.06.2016