Abby Champion - z insta do agencji

O tej małolacie dopiero będzie głośno. Naturalna do szpiku kości blondynka o niebieskich oczach ma kontrakt z dużą agencją modelek, ale zaczynała totalnie amatorsko, jak miliony dziewczyn.

abby-champion.jpg


Nie do końca jesteśmy przekonani, że powinniśmy to pisać, bo liczba „instagramowych modelek” może wzrastać w zatrważającym tempie, a – umówmy się – nie każda z nich ma predyspozycje. Ale wszystkim się wydaje, że jest inaczej. Przydałoby się więcej samokrytyki i pokory. Jednak napiszemy o początku historii Abby Champion, by oddać jej, że doszła do wszystkiego sama.

18-letnia modelka zaczęła od wklejania swoich zdjęć na instagramie, by wkrótce dostawać zlecenia od butików, marek odzieżowych czy producentów bielizny. Wymiary Abby Champion (84-64-91) świetnie się ku temu nadają. Oprócz zaznaczania swojej obecności na insta, występuje w filmikach na YouTube.Z koleżanką modelką Charlotte D'Alessio założyła kanał i tam pokazują swoją życiową przygodę, przez którą chcą przebrnąć razem. Będą odpowiadać na pytania fanów, opowiadać o pierwszych krokach w modelingu i dokumentować swój proces dojrzewania. Niby obserwowanie regularnych ludzi w social mediach i życie cudzym życiem to zajęcie dla gimbusów, ale ten kanał subskrybujemy. Tylko wyłączamy fonię.


Dodał(a): Adam Wawrzyniak / fot.: FameFlynet Piątek 05.02.2016