47-letnia fit laska

Gdy wpadliśmy na jej profil na Instagramie, stwierdziliśmy, że to jeden z lepszych tyłeczków, jakie tam widzieliśmy. W nagłówku pisze, że zaczęła ćwiczyć w wieku 23 lat, ale coś nam nie pasowało. Przecież to ciało wygląda na jędrną 20-latkę. Dwa kliknięcia później dowiedzieliśmy się, że Laura Gordon ma 47 lat!

Laura Gordon (zwana w social mediach Chicken Tuna) to 47-letnia fit laska, która już ponad połowę życia ćwiczy, by mieć tak wspaniałe ciało. Zaczęła w wieku 23 lat. Najpierw ograniczyła jedzenie, bo na studiach pochłaniała wszystko, co było niezdrowe i nie wymagało zbyt dużego wysiłku do przygotowania. Czyli pizza, makarony i wszystko, co dowoziły na telefon lokalne knajpki. Po opuszczeniu uczelni pracowała w biurze. Siedzący tryb dał o sobie znać w postaci sflaczałego ciała.Dziewczyna miała dość i zaczęła się ostro pocić w siłowni. Po sprawdzeniu wielu form aktywności fizycznej, stwierdziła, że to ciężary dadzą jej upragnioną sylwetkę. Jej ciało zaczynało wyglądać tak, jak sobie je wyobrażała – jędrne, kształtne, zdrowe.

Dziś pracuje jako agentka nieruchomości, ale jej drugim zajęciem, a zapewne niedługo sposobem na zarabianie jest fitness. Jej konta na Instagramie i Tumblerze pękają w szwach od zdjęć jej wyrzeźbionego tyłeczka. Ona pęka z dumy. Dziewczyny pękają z zazdrości. Laura mówi, że nie spodziewała się, że będzie dla kogoś inspiracją, bo nigdy nie była typem sportowca.4-7 latka nie mierzy się i nie waży. Po prostu sprawdza, czy mieści się jeszcze w stare ciuchy. Nie liczy obsesyjnie kalorii i makroskładników. Poleca podchodzenie z dystansem do magicznych diet, odchudzających herbatek i innych specyfików gwarantujących w teorii szybkie efekty.

Laura docenia swój stan zdrowia i wie, że nie jest to dane na zawsze, dlatego każdą chwilę wykorzystuje na szlifowanie formy. Tym bardziej, że w dzieciństwie miała spore problemy zdrowotne. Często doznawała ostrych napadów astmy i musiała być wielokrotnie hospitalizowana. A Ty, jaką masz wymówkę?
Dodał(a): Jan Rzeźnik Czwartek 30.07.2015

Komentarze

Wszystkie komentarze (2)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
pisuar (2016-04-25 11:09:45)
hehe za chuda to jest Anja Rubik i jej koleżanki z wybiegu, tu mamy boską Laurę, która niech jest dobrą inspiracją dla innych :) Zgłoś naruszenie
NtA (2015-08-04 06:49:25)
Dupcia fajna tylko trochę za chuda Zgłoś naruszenie
Komentarze (2)