15 finalistek Miss BumBum 2015

Na wczorajszej gali w São Paulo wyłoniono Miss BumBum 2015, ale także 14 finalistek tego gorącego konkursu. Oto 15 najseksowniejszych tyłeczków w Brazylii! Ostrzegamy, że zdjęcia są bardzo seksowne!

bumbum15.png

W uroczystej gali finałowej konkursu Miss BumBum 2015 udział wzięło 15 najlepszych dziewcząt, wybranych przez internautów spośród 27 reprezentantek każdego stanu w Brazylii. Choć korona królowej jest tylko jedna, wszystkie wyróżnione modelki mogą być z siebie dumne. Wszak pokonały ponad 500 kandydatek, które zgłosiły się do zawodów!

W tym roku wszystkie uczestniczki musiały wykazać, nie tylko, że nie przeszły żadnej operacji plastycznej, ale także, że nie stosowały również żadnych produktów chemicznych typu kwas hialuronowy. Zaświadczenia są wymagane od czasu, kiedy na jaw wyszło, że tyłeczek jednej z finalistek, którejś z poprzednich edycji, był dziełem chirurga plastycznego, a nie matki natury, a także po głośnej aferze, kiedy to finalistka zawodów z 2012 roku trafiła w ubiegłym roku do szpitala, po tym jak zaczęły jej gnić uda z powodu żelu powiększającego.


I miejsce - Suzy Cortez (Federal District)


II miejsce - Camila Gomes (Minas Gerais)


III miejsce - Dani Sperle (Rio de Janeiro)


Fernanda Abraham (Maranhão)

Deborah Dandrio (Tocantins)


Deborah Bindur (Pernambuco)


Thamara Amancio (Paraná)


Luciane Hoepers (Santa Caterina)


Jennifer Camacho (Rondônia)


Daiana Nogueria (Sergipe)


Priscilla Rocha (Goiás)


Claudia Pires (Piauí)


Deborah Oliver (São Paulo)


Boing Boing Sabrina (Rio Grande do Sul)


Deborah Dantas (Paraíba)


Dodał(a): Bartosz Joda, fot. instagram.com/missbumbumbrasil2015 Wtorek 10.11.2015