Skyler Lo – uwielbia szybką jazdę

Ma kilka pasji, z których uwielbiamy najbardziej dwie: to że lubi się rozbierać i to, że kocha motocykle. Poznajcie Skyler Lo.

 

 

Skyler Lo to 24-letnia, gorąca dziewczyna, która uwielbia prędkość i adrenalinę. Stały dopływ tej ostatniej do organizmu modelka zapewnia sobie z pomocą pokaźnej kolekcji motocykli, wśród których znajdują się takie okazy jak Honda CBR 1000RR, Kawasaki Ninja, Kawasaki Ninja H2R, Ducati 1299 Panigale i Aprilia Dorsoduro 750, oraz samochodów takich jak Chevrolet Corvette, Range Rover i Mercedes klasy C.

Poza tym Skyler jest też jedną z najgorętszych dziewczyn na Instagramie i regularnie wstawia seksowne fotki na tle swoich zabawek, które w połączeniu z jej gigantycznymi piersiami i jędrnym tyłkiem wywołują u większości facetów euforię. U pań zresztą też, bo Skylar deklaruje się jako biseksualistka.
Na co dzień, poza wrzucaniem fotek na Insta, modelka zajmuje się… seksownymi internetowymi pokazami przed kamerką, gdzie za odpowiedni napiwek zrzuca z siebie wszystkie ubrania. A teraz na koniec zła wiadomość – ponoć Skylar ma chłopaka i pozostaje mu bezwzględnie wierna. No ale to nic, bo przecież nikt nie zabrania patrzeć.

Dodał(a): Piotr Majewski / fot. https://www.instagram.com/skylerlo__ Środa 06.06.2018

Komentarze

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
Komentarze (0)