Startuje "Projekt Klub"!

Tomson, ambasador „Projektu Klub”, wspólnie z marką Ballantine’s poszukuje ludzi z pasją, gotowych spełniać swoje marzenia.
Tomson
Tomasz Lach, znany jako Tomson – wokalista zespołu Afromental i trener programu „The Voice of Poland” został ambasadorem akcji „Projekt KLUB”. W trwającym od 3-go sierpnia projekcie każdy będzie miał szansę zostać przez tydzień szefem jednego z najlepszych klubów w Krakowie i Warszawie, w którym będzie mógł zaaranżować swoją autorską przestrzeń klubową i zorganizować imprezę marzeń.

Aby wziąć udział w akcji wystarczy zamieścić swoje zgłoszenie na stronie www.projektklub.pl i przekonać jury, że to właśnie Ty i Twój oryginalny pomysł zasługujecie na nagrodę. Wsparciem uczestników we wszelkich kwestiach dotyczących organizacji będzie Tomson. Akcję „Projekt KLUB” firmuje marka whisky Ballantine’s.

Idealny klub to… tajemniczy speakeasy, przebierana impreza, a może pełne przepychu przyjęcie w stylu Gatsbiego? Tak naprawdę ile osób, tyle preferencji. Projekt Klub ma dać szansę zrealizować marzenie o idealnym klubowym miejscu na mapie miasta.

Co to za projekt?
 „Projekt KLUB” to unikalny konkurs, w którym główną nagrodą jest posada szefa klubu
w jednym z najlepszych klubów w Polsce. Jak ją zdobyć? Po pierwsze i najważniejsze – nie ograniczać swojej wyobraźni i kreatywności! Po drugie, nagrać materiał wideo i zamieścić na stronie internetowej projektu: www.projektklub.pl. Po trzecie być sobą i zarazić swoją pasją jurorów. W filmiku uczestnik powinien przedstawić swój oryginalny pomysł na wymarzony klub i imprezę oraz przekonać jury (w tym Tomsona), że to właśnie on zasługuje na tę posadę. Twórcy trzech najciekawszych zgłoszeń zrealizują własną wizję klubu i zostaną przez tydzień szefami jednych z najlepszych miejsc na imprezowej mapie Polski – klubu Room 13 w Warszawie i klubu Lokal w Krakowie. Każdy ze zwycięzców otrzyma pensję w wysokości 5 tys. PLN netto oraz 6 dni na przygotowanie miejsca i imprezy wedle własnego pomysłu.

Tomson poleca!
Ambasadorem kampanii i mentorem dla zwycięzców jest Tomson – wokalista popularnej grupy Afromental, a także trener show „The Voice of Poland”. Muzyk pomoże we wskazaniu osób, których pomysły oraz osobowość zasłużyły na wygraną. Doradzi im także, jak zorganizować imprezę, o której będzie mówiło całe miasto.

Dobra ... do rzeczy ! Wiecie już , że znalazłem nowy projekt i że będzie sztosiwo ... No i jest ! Koniec tych tajemnic :) Oficjalnie ogłaszam, iż ruszam z Projektem Klub !O co chodzi ? Możecie się dowiedzieć na projektklub.pl. #nowezajęcie #nakonkrecie #staytrue

Posted by Tomasz Tomson Lach - Oficjana Strona on 3 sierpnia 2015

– Stay True! To hasło marki, które mocno do mnie przemawia. Taki też jest „Projekt KLUB”, w który się zaangażowałem! Pasja, bycie sobą i życie w zgodzie z tym co dla mnie ważne, dla mnie to zawsze było numerem 1. Mega się cieszę, że inni też będą mogli się realizować, spełniać i sięgać po swoje marzenia. Czekam na odjechane pomysły, na pewno będzie ich cała masa – i o to chodzi! – powiedział Tomson.

Co, gdzie, kiedy?

Swoje zgłoszenia uczestnicy mogą zamieszczać do 30 sierpnia br. na stronie internetowej www.projektklub.pl. Listę najlepszych pomysłów wyłoni jury (w tym Tomson) we wrześniu. Jednak 3 finalistów, którzy staną przed szansą zrealizowania swojego pomysłu wybiorą internauci.

Dodał(a): CKM.PL/mat. prasowe Środa 12.08.2015