Zrób kobiecie prezent - męczą ją ćwiczenia? Kup jej dietę!

Lato nadeszło, a Twoja kobieta rozpacza, że nie wzięła się za robienie formy w zimie? A może już ćwiczy, ale nie widać efektów? Najczęściej popełnianym błędem, niwelującym efekty wysiłku fizycznego, jest brak odpowiedniej diety. I nie chodzi tu o ograniczenie jedzenia to jednej marchewki i dwóch litrów wody dziennie.
shape-catering.jpg

Dieta to 70-80% sukcesu w dążeniu do wymarzonej sylwetki czy figury. Jeśli sam trenujesz, ale nie przykładasz większej wagi do tego, jak się odżywiasz, pewnie widzisz, że oprócz mięśni, rośnie Ci brzuch. Twoja kobieta również to widzi – u Ciebie i u siebie.

I jeśli piszę dieta, to nie chodzi o ograniczenie do minimum spożycia kalorii, ale o racjonalne odżywianie i dobór odpowiednich mikro- i makroskładników. Redakcyjne koleżanki z magazynu „Shape”, kierowanego do aktywnych kobiet, postanowiły zrobić coś więcej dla swoich czytelniczek, aniżeli tylko pisać o zdrowym jedzeniu. Opracowały diety dla fit lasek lub tych, które fit laskami chcą być.

A tak naprawdę to posiłki kierowane nie tylko do sportsmenek, tylko do wszystkich kobiet, które nie mają czasu na gotowanie lub nie bardzo wiedzą na czym oprzeć zdrową dietę. Specjalne menu konsultowane z redaktor naczelną Edytą Litwiniuk pozwoli dziewczynom zrzucić zbędne kilogramy z miejsc, w których widać je najbardziej.

Ale dieta Shapebox kierowana jest nie tylko do kobiet. Na dniach sami przetestujemy pudełka od redakcyjnych koleżanek i zobaczymy czy efekty przekonają nasze kobiety do podjęcia tego fit wyzwania.

Dostępne pakiety i ceny sprawdzisz TUTAJ.

ZOBACZ GALERIĘ NACZELNEJ SHAPE - EDYTY LITWINIUK

Dodał(a): ckm.pl Piątek 16.06.2017