Zjazd na nartach jakiego nie widziałeś!

Niesamowity, francuski narciarz Candide Thovex właśnie opublikował w serwisie YouTube film p.t. "One of those days 3". Po dwóch poprzednich z serii, które podbiły internet, nikt nie spodziewał się, że można nagrać coś jeszcze bardziej genialnego. Jak widać, można!

Bildschirmfoto-2016-02-23-um-19.44.41-750x400.jpg

Candide Thovex to 33-letni wybitny narciarz z Francji, zwycięzca wielu ekstremalnych zawodów, w tym słynnych X-Games, który zasłynął swoimi viralowymi filmami, prezentującymi szalone wyczyny na stoku (ale i nie tylko). Ostatnim hitem w jego wydaniu był opublikowany rok temu materiał "One of those days 2", który obejrzało ponad 18 milionów użytkowników. Teraz sportowiec prezentuje trzecie wideo z serii, które z całą pewnością jest jednym z najgenialniejszych materiałów nagranych kiedykolwiek kamerą GoPro. Nie sądziłem, że można przebić dotychczasowe produkcje tego pana, ale jak widać, można!

Wideo ponownie zostało nakręcone we francuskim Val Blanc. Mimo że materiał trwa aż 5 minut, od samego początku do końca trzyma równy poziom, a rozwijająca się akcja buduje coraz większe napięcie.

Nie chcę robić zbyt wielkich spoilerów, dlatego na tej zapowiedzi poprzestanę. Resztę musicie zobaczyć sami! Umiejętności tego narciarza połączone z jego ogromną kreatywnością dały naprawdę genialny efekt, który wygląda bardzo realistycznie!Dodał(a): Bartosz Joda, fot. Youtube Środa 24.02.2016