Walcz o bilety na galę PROMMAC1

Już w najbliższą sobotę we wrocławskiej hali Orbita wielkie grzmoty MMA. Zgarnij gadżety federacji PROMMAC
gala PROMMAC
Wrocławska gala rozpocznie się dwoma przedwalkami  z udziałem młodych zawodników, którzy rozpoczynają swoją karierę w MMA. Główna karta walk to cztery starcia, w których spotkają się najbardziej perspektywiczni zawodnicy młodego pokolenia. Po nich pora na trzy walki wieczoru!


Jako pierwszy z tej trójki do oktagonu wejdzie Mariusz Cieśliński – najlepszy polski zawodnik Muay-Thai, pierwszy polski mistrz świata w „taju”. Rywalem debiutującego w MMA Cieślińskiego będzie Szwed Martin Fouda mający na koncie 5 walk w mieszanych sztukach walki.


Po nim do ringu wejdzie jeden z najlepszych polskich zawodników wagi ciężkiej Michał „masakra” Kita mający za sobą występy w tak prestiżowych organizacjach jak Bellator czy M1-Global. Większość pojedynków masakry kończyła się przed czasem, co wróży wielkie emocje. Zawodnik z Zabrza dotychczas stoczył 22 walki, z czego, aż 15 wygrał. Jego rywalem będzie mający w przeszłości występy w UFC Mike „The Juggernaut” Wessel. Swoje największe sukcesy święcił jednak w Bellatorze gdzie pokonywał min. Ryana Martineza.

BITWA

Michał Kita Mike Wessel

Głosów: 1101
Więcej bitew

W walce wieczoru zobaczymy pierwszego polaka w prestiżowym UFC, czyli krakowianina Tomasza Drwala uznawanego w raz z Mamedem Chalidowem za najlepszych zawodników MMA nad Wisłą… Rywalem "Gorilii” będzie Delson „Pe de Chumbo” Heleno, który zastąpił niepokonanego Seana Stricklanda. Brazylijczyk jest jedną z legend brazylijskiego jiu-jitsu. Brazylijczyk w swojej karierze odniósł 25 zwycięstw i doznał zaledwie siedmiu porażek. Jak zmiana rywala podziała na naszego zawodnika? Przekonamy się w sobotę.

BITWA

Tomasz Drwal Heleno

Głosów: 1139
Więcej bitew


KONKURS PROMMAC I CKM.PL, W KTÓRYM DO WYGRANIA JEST:

5 podwójnych biletów na galę PROMMAC1 oraz 5 koszulek PROMMAC1

tshirts_promommac.jpg

Co trzeba zrobić, aby zdobyć te nagrody?
Po pierwsze zagłosuj w naszych bitwach, które są w tym materiale, a po drugie napisz w komentarzu pod tym materiałem: Dlaczego tak a nie inaczej zagłosowałeś w naszej bitwie, czyli po prostu uzasadnij swój wybór z jednej z trzech bitew!

5 najlepszych komentarzy, które oceni nasze jury zdobędzie 5 podwójnych biletów na galę PROMMAC1
5 kolejnych autorów zdobędzie koszulki PROMMAC1

KONKURS TRWA DO 28.02 DO GODZINY 12:00

TRANSMISJA GALI PROMMAC 1 w sobotę, 1 marca o godz. 21:00 w TVN Turbo


Dodał(a): mmaniak Wtorek 25.02.2014