UFC Fight Night: Holloway vs. Oliveira

W nocy z 23 na 24 sierpnia o 3:00 na Extreme Sports Channel będzie można zobaczyć na żywo starcie UFC Fight Night: Holloway vs. Oliveira. Gala odbędzie się w SaskTel Centre w Kanadzie.
ufc.jpg
Holloway to jeden z najlepszych zawodników w swojej kategorii –prezentuje doskonałe umiejętnośœci w stójce, dobrą kondycję, a jego przydomek „Blessed” z ang. „Błogosławiony” pokazuje, jak bardzo czuje się pewny w walce. Kibice na długo zapamiętają zakończoną zwycięstwem walkę „Błogosławionego” z Cubem Swansonem, w której Holloway rozgromił doœświadczonego rywala. Godnym oponentem jest także Oliveira, który jako pierwszy w UFC zastosował efektowne miażdżenie łydki przeciwnika („calf slicer”) i pokonał wówczas Erika Wisely w zaledwie 103 sekundy. Brazylijczyk posiada także brązowy pas w brazylijskim jiu-jitsu. Z pewnoœcią możemy spodziewać się emocji na najwyższym poziomie.Podczas gali widzowie zobaczą jeszcze między innymi starcia Magny vs. Silva, Cote vs. Burkman oraz Laprise vs. Trinaldo.

UFC potwierdziło również informację o walce Polaka Damiana Stasiaka. Polscy kibice będą mogli śœledzić starcie Stasiak vs. Erik Perez 21 listopada w transmisji z UFC Fight Night 78 na Extreme Sports Channel. Dla Stasiaka będzie to powrót po kwietniowej przegranej z Yaotzinem Mezą. Porażkę w swoim ostatnim starciu zaliczył również Perez, przegrywając w czerwcu ubiegłego roku z Bryanem Carawayem. Walka odbędzie się w wadze koguciej. Przed Damianem nie lada wyzwanie – przegrana będzie oznaczała pożegnanie z UFC.

UFC Fight Night: Holloway vs. Oliveira w nocy z 23 na 24 sierpnia o 3:00 na Extreme Sports Channel. Powtórki gali 24 sierpnia o 21:00 oraz 28 sierpnia o 22:00.


Dodał(a): ckm.pl / mat. prasowe Piątek 21.08.2015