Transmisja całego meczu Bayernu Monachium na Facebooku

Jeśli nie masz odpowiednich programów w telewizji, żeby oglądać mecze Bundesligi i Roberta Lewandowskiego w Bayernie Monachium, to już niedługo będziesz miał szansę obejrzeć te transmisje na Facebooku.

Do tej pory, jeśli nie miałeś w swojej kablówce żadnych kanałów transmitujących mecze Bundesligi, miałeś dwie opcje: szukać streamingów w sieci lub iść kumplami do jakiegoś baru. Pierwsza opcja jest uciążliwa, a poza tym kto by chciał oglądać mecz z rosyjskim komentarzem. Druga natomiast ma sens jedynie pod warunkiem, że jakikolwiek okoliczny bar transmituje akurat mecze ligi niemieckiej. A z tym bywa różnie.

Kanał „Eleven Sports”, który aktualnie ma prawa do transmisji Bundesligi w Polsce, postanowił jednak zrobić wszystkim fanom futbolu w Polsce prezent. Będzie nim pierwsza w historii pełna transmisja jednego z meczów ligi niemieckiej przeprowadzona za pośrednictwem Facebooka. Konkretnie, będzie to spotkanie Bayeru 04 Leverkusen i Bayernu Monachium z Robertem Lewandowskim w składzie.

Drużyny zmierzą się ze sobą 12 stycznia 2018 o godzinie 19.30 i wtedy też rozpocznie się transmisja. Co ciekawe, będzie ona nie tylko pierwszą facebookową transmisją w historii Bundesligi, ale także pierwszą relacją live z meczu jednej z pięciu czołowych lig świata przeprowadzoną w Polsce za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Screenshot-2018-1-5 ELEVEN SPORTS PL on Twitter.png


Jak informuje kanał Eleven Sports na swoim Twitterze, dostęp do meczu będzie miał każdy, kto posiada konto na fejsie – nie tylko klienci stacji. Możesz więc obejrzeć mecz "Lewego" z kumplami - za darmo i we własnym domu.


Dodał(a): Tomek Makowski/ fot. instagram.com/_rl9 Piątek 05.01.2018