Tomasz Oświeciński w KSW!

Był Pudzian, potem Popek, to teraz przyszedł czas na kolejnego etatowego koksa polskiego showbiznesu. Już niedługo Tomasz Oświeciński stanie do walki w klatce KSW.

Największy „kark” w polskim kinie: uwielbiany Strachu z „Pitbulla” i szanowany Andrzejek z „M jak miłość”, czyli nie kto inny jak Tomasz Oświeciński (fragment naszego wywiadu z nim możecie przeczytać tutaj). Zaczynał od bycia trenerem personalnym – udało się. Później spróbował swoich sił w aktorstwie – także z powodzeniem. Teraz natomiast stanie do walki w okrągłej klatce KSW, by sprawdzić się w walce MMA – i tu również wróżymy mu sukces.

W końcu Oświeciński w młodości trenował judo i zdobył m.in. tytuł młodzieżowego Mistrza Polski, a obecnie, według informacji podanych na oficjalnej stronie KSW, „Strachu” szlifuje swoje umiejętności pod okiem najlepszych trenerów w Warszawie w WCA Fight Team, obok takich zawodników jak Damian Janikowski czy Jan Błachowicz.
Data debiutu Oświecińskiego w klatce nie jest jeszcze znana, natomiast spekuluje się, że może to być najbliższa, październikowa gala KSW w Dublinie lub kolejna – w grudniu.

Tak czy siak, będziemy trzymać rękę na pulsie i damy wam znać, gdy debiut „Stracha” zostanie oficjalnie potwierdzony.


ZOBACZ TEŻ

Ring girl podczas walki Mayweather-McGregor:

Dodał(a): Tomek Makowski/ fot. instagram.com/tomek_oswiecinski/ Środa 06.09.2017