Łap maj stajl

Nie bądź noga i upodobnij się do genialnego gracza w piłkę ręczną

piłka ręczna

Ponoć nawet gepardy nie są tak zwinne i szybkie, jak urodzony w Strzelcach Opolskich reprezentacyjny bramkarz szczypiornista Sławomir Szmal. Przypuszczamy, że i niejedna joginka wpadnie w kompleksy na widok jego zdolności do rozciągania się i wyginania kończyn. A nazwiska mógłby mu pozazdrościć sam Johnny Cash! Oto kilka porad, które pozwolą ci pokazać, że jesteś prawdziwym fanem najlepszego bramkarza ostatnich mistrzostw Europy i równocześnie zawodnika niemieckiego klubu Rhein—Neckar Löwen.


BUTY HUMMEL 3.3 219 zł
Dobry kontakt z parkietem (nie chodzi nam o taki po kilku spożytych piwach...) zapewnią ci specjalistyczne buty najsłynniejszej szczypiorniakowej firmy na świecie – duńskiego Hummela.

DVD „ŚWIĘTY SZMAL” 19 zł
Amerykańska komedia kryminalna z 2008 roku z udziałem Ice’a Cube’a. Obejrzyj i przekonaj się, że każdy mecz piłki ręcznej ze Sławomirem Szmalem wciąga o niebo bardziej.

KOSZULKA SZYBKI SZMAL 89 zł
Gustowny przyodziewek sygnowany przez hiphopową ekipę Szybki Szmal. Do kibicowania panu Sławomirowi nadaje się równie dobrze, jak do przesiadywania pod blokiem.

PIŁKA EVOLUTION TANGO 35 zł
Model treningowy wykonany ze skóry syntetycznej. Jest wytrzymała i chwytliwa. Zaopatrzony w nią ruszaj na podbój świata szczypiorniaka. I pamiętaj: trafiony piłką na boisku w twarz – nie płacz!

KARATE CLAW GRIPPER 55 zł
Chcesz skutecznie łapać piłki? Potężny chwyt wytrenujesz na tym urządzeniu rodem ze sztuk walki. A gdy sędziowie znów skrzywdzą naszych, łatwo wyrwiesz sobie włosy z głowy!

MASZYNA DO ROZCIĄGANIA 949 zł
Profesjonalny przyrząd do rozciągania ścięgien nóg. Ma płynną zmianę kąta rozwarcia i uczy rozchylania nóg w sytuacji sam na sam.

Dodał(a): ckm Poniedziałek 11.04.2011