Street Fighter

To prawdziwy król ulicy. Bije gdzie popadnie i to wszystko na gołe pięści!
Kimbo Slice


Ten czarnoskóry Jankes to prawdziwy postrach. Jak sam mówi nie jest w stanie policzyć wszystkich swoich ulicznych walk. Nazywają go Królem Internetowych Wojowników. Kimbo Slice potrzebuje zaledwie kilku chwil, aby rozprawić się z kolejnymi rywalem. Swoją pierwszą walkę stoczył w wieku zaledwie 13 lat, czyli wtedy, gdy ty byłeś zafascynowany muminkami. W młodości grał w futbol amerykański, dorabiał, jako bramkarz w agencji towarzyskiej. Jednak, co tam stanie i selekcjonowanie gości, którzy potem za gruby hajs pobawią się z córami Koryntu!

W 2003 stoczył swoją pierwszą walkę transmitowaną w internecie. Tak zmasakrował rywala, że przylgnął do niego przydomek Slice! Ktoś połączył to z jego ksywką z dzieciństwa i w ten oto sposób narodził się wielki Kimbo Slice!

Umiejętności potężnego Slice’a szybko zauważyli promotorzy gal MMA. Swoje trzy pierwsze walki wygrał w cuglach, pokonując między innymi tego, z którym nie mógł dwukrotnie poradzić sobie Pudzian – Jamesa Thompsona!  W sumie w klatkach MMA stoczył 6 walk, cztery wygrywając. Chłop ma walkę we krwi.  Po przygodzie w MMA, zaczął bowiem … boksować. Na bokserskich ringach Kevin Ferguson, bo tak naprawdę się nazywa sieje spustoszenie! Ze swoich pięciu walk aż cztery wygrał przed czasem!Broń się przed zagrożeniem! Najtańszy sprzęt do samoobrony!

Dodał(a): Ostatni mohikanin Czwartek 16.08.2012