Śląsk i Lech grają rewanże

Po eliminacjach Ligi Mistrzów pora na Ligę Europy. Dzisiaj swoje rewanżowe spotkania zagrają piłkarze Śląska Wrocław i Lecha Poznań
Liga Europy


Wrocławianie, którzy mimo najtrudniejszego rywala ze wszystkich naszych pozostałych w grze pucharowiczów zaprezentowali się zdecydowanie najlepiej. Tydzień temu przed własną publicznością pokonali faworyzowany FC Brugge jeden do zera. Na wyjeździe zadanie będzie zdecydowanie trudniejsze bowiem Belgowie zapowiadają, że robią wszystko by awansować dalej, a na swoim stadionie grają jak z nut. Jeśli piłkarze Śląska zagrają z taką pasją i determinacją jak przed tygodniem powinno być dobrze.

Club Brugge - Śląsk Wrocław od 20.45 na antenie Polsat Sport.Po żenującym występie na Litwie piłkarze Lecha Poznań muszą zmazać wielką plamę. Wynik jeden zero dla Litwinów jeszcze o niczym nie przesądza jednak łatwo nie będzie. Jeśli Litwini szybko strzelą gola może  być po zawodach, co byłoby kompromitacją dla kolejorza. Awans do kolejnej rundy dla klubu z Litwy byłby największym sukcesem w historii ich futbolu.

Lech Poznań - Żalgiris Wilno na antenie Polsat Sport Extra od 18.55. 
Dodał(a): Ostatni mohikanin Czwartek 08.08.2013