Serialowy triceps

Nie tylko bajceps się liczy, wiedzą o tym panowie z serialu „EKIPA Z NEW JERSEY” i dlatego dziś stawiamy na dominujący objętościowo pod twoim rękawkiem triceps!

Ekipa z New Jersey

Chcesz aby obwód Twojego ramienia się zdecydowanie powiększył i miał rozmiary ramienia Pauliego D.?  Jeżeli tak, to poszukaj sobie jakiejś krawędzi do prostego ale i skutecznego ćwiczenia.

Ćwiczenia kształtują również charakter człowieka – stajemy się bardziej ambitni. Oto żywy dowód w postaci Pauliego D! Dzięki sile swojego charakteru osiągnął tak wiele w świecie show biznesu - został sklasyfikowany na 7. miejscu w rankingu najlepiej opłacanych DJ’ów – wg. magazynu „Forbes”.

To ćwiczenie, które widzisz poniżej jest rewelacyjnym sposobem na rozwinięcie masy mięśniowej Twoich tricepsów. Pamiętaj, to one w większym stopniu odpowiadają za rozmiary ramienia – a nie bicepsy.

triceps_ekipa.jpg

Sposób wykonania: Ustawiając się tyłem, chwytamy się krawędzi na szerokość barków i opuszczamy biodra, tak nisko jak potrafimy. Należy pamiętać, aby tułów był blisko podwyższenia. Ruch wykonujemy poprzez uginanie ramion w stawie łokciowym.

OGLĄDAJ SERIAL "EKIPA Z NEW JERSEY" NA ANTENIE MTV POLSKA w NIEDZIELĘ O GODZINIE 22:00


Dodał(a): CKM.PL/MTV Piątek 09.11.2012