Seksowna joginka

Tradycja zagrania pierwszej piłki jest honorem, który przypada ludziom ważnym, znanym, sympatycznym. W Chinach tego zaszczytu dostępują również seksowni. A właściwie seksowne.
joga-baseball1.jpg

Podczas weekendowego meczu tajwańskiej ligi baseballowej Chinese Professional Baseball League, widzom zaserwowano apetyczną atrakcję. Przed pojedynkiem Brother Elephants - Lamigo Monkeys swoim występem poziom testosteronu podniosła instruktorka yogi.

joga-baseball3.jpg
Tajwańska trenerka jogi o imieniu Yan, zwana też „Nineteen” (tak, tak – wiek może być dobrym tropem do rozszyfrowania pseudonimu) zaszczyciła swoją obecnością, widokiem, pozami i roznegliżowanym ciałem wszystkich zgromadzonych na stadionie.Gdy pierwszy raz zaczęła się wyginać, przyznamy że w myślach widzieliśmy jak kuca, przykrywa spódniczką piłkę, po czym wstaje, a kuli na ziemi już nie ma… Ale to Tajwan, nie Tajlandia.

joga-baseball2.jpg
Mecz zakończył się porażką drużyny wspieranej przez Yan. Najprawdopodobniej dlatego, że zawodnicy Lamigo rozmarzyli się o nagiej jodze w wykonaniu instruktorki.Mimo, że jej chude rączki nie dorzuciły piłki do celu, to przynajmniej trafiła w łapacza. W przeciwieństwie do 50 Centa:Dodał(a): carlo Wtorek 08.07.2014

Komentarze

Wszystkie komentarze

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
Komentarze (0)