Robert Lewandowski Unlimited

Być może o aplikacji MIKZ czytałeś już w kontekście innych gwiazd światowego sportu i show biznesu. Od wczoraj, Rober Lewandowski posiada w niej swój kanał, a wszyscy jego fani mogą być użytkownikami MIKZ po polsku.

Robert Lewandowski Mikz

Specjalnie dla swoich fanów napastnik Bayernu Monachium Robert Lewandowski zakłożył swój kanał na Mikz „Robert Lewandowski Unlimited”, na którym przybliży Ci wrażenia z gry, zabierze na boisko i do szatni oraz opowie o swoim życiu. Prezentuje tu osobiste spojrzenie na życie gwiazdy jednej z najlepszych lig na świecie.

Around i media społecznościowe

Unlimited ma także podkanały. Around zbiera wiadomości dotyczące Roberta Lewandowskiego i aktualizuje je na bieżąco – RSS, linki i statystyki. Zostały tu też zebrane media społecznościowe Lewandowskiego: wszystkie w jednym miejscu!

– Założenie kanału na Mikz to dobry pomysł. Dzięki temu łatwo będę mógł udostępnić fanom to, co dzieje się na boisku i poza nim. Poza tym jest to świetny sposób, żeby nadążyć za wszystkimi informacjami i tym, co pisze się o mnie i mojej drużynie, co sprawia, że Mikz to kompletna aplikacja – powiedział Robert Lewandowski.

lewy2.jpg
– Prawdziwym atutem Mikz jest nasza bezustanna praca nad tym, aby Mikz stał się wiodącą aplikacją w dziedzinie ekskluzywnych i osobistych materiałów od gwiazd, tak międzynarodowych, jak i lokalnych. Mamy już na pokładzie wielkie nazwiska piłki nożnej, hokeja i MMA, to naturalne, że dodajemy do naszej oferty kolejne profile.

– W związku z wprowadzeniem Mikz do Polski otwarcie profilu najlepszego polskiego piłkarza wydaje się właściwym krokiem. W Szwecji mamy na przykład Zlatana Ibrahimovica i Martę Vieira da Silva. To naprawdę przyczyniło się do spopularyzowania Mikz – tłumaczył Istvan Beres, prezes Mikz.

Mikz już działa w Szwecji, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Argentynie, Hiszpanii, Brazylii i RPA i od wczoraj w Polsce!


Dodał(a): CKM.PL/mat. prasowe Wtorek 24.03.2015