Rémi Gaillard kontratakuje

Sylwester Wardęga wzorował się na jego filmach, jednak przerósł go w statystykach i nie zamierza tak szybko się zatrzymać. Rémi mimo wszystko próbuje zawalczyć o swój kawałek tortu w postaci zarobków na ilości odtworzeń w serwisie youtube.
remi-kosz.jpg

Podczas gdy w internecie króluje Sylwester Wardęga ze swoim dziełem Mutant Giant Spider Dog, z Francji sieć atakuje inny jajcarz Rémi Gaillard. Choć jego śmieszne filmy na youtube pojawiały się już bardzo dawno temu, bo skupił się na pokazach piłkarskich tricków.

W swoim najnowszym filmiku Rémi wyzywa do pojedynku na sztuczki z piłką koszykarza San Antonio Spurs Tony`ego Parkera. Zawodnik ligi NBA z nietypowych pozycji i w niekonwencjonalny sposób próbuje trafić w środek obręczy, podczas gdy Gaillard naśladuje jego wyczyny, ale kopaną futbolówką.

Obaj panowie popisują się niesłychaną celnością, choć z drugiej strony – nie wiadomo ile dubli było potrzebnych, żeby film był tak spektakularny. Wierzymy jednak w umiejętności obu panów, bo Rémi udowadniał już, że jest celny niczym snajper, a Tony to czterokrotny mistrz NBA i MVP finałów Ligi z 2007 roku.Dodał(a): carlo Wtorek 09.09.2014