PROMMAC odliczanie, część 2

Przyznamy szczerze. Federacja PROMMAC nie przestaje nas zaskakiwać. Dzisiaj światło dzienne ujrzał drugi z serii „odliczanie” materiał promujący galę, W świetnie zmontowanym spocie poznajemy kolejnych zawodników, którzy wystąpią w oktagonie
PROMMAC1 trening


Już tylko kilka dni dzieli nas od gali PROMMAC 1, która odbędzie się już 1-go marca w hali Orbita we Wrocławiu. W oktagonie spotkają się zawodnicy z Polski, Stanów Zjednoczonych, Brazylii i Szwecji. Organizatorzy przewidują trzy walki wieczoru, którymi będą starcia Drwal vs Strickland, Kita vs Wessel  i Cieśliński vs Fouda.

W połowie lutego poznaliśmy pełny fightcard gali PROMMAC 1. W oktagonie będziemy mogli oglądać walki światowej klasy zawodników MMA. Widzowie na wrocławskiej hali Orbita, będą świadkami dziewięciu walk. Gala rozpocznie się dwoma przedwalkami  z udziałem młodych zawodników, którzy rozpoczynają swoją karierę w MMA.

belka_zobacz-galerie.jpg

Główna karta walk to cztery starcia, w których spotkają się najbardziej perspektywiczni zawodnicy młodego pokolenia. Wtedy też zobaczymy starcie Fabińskiego z Carlosem, Bajora z Czajczyńskim, Kondraciuka z Klingerem oraz Milewskiego z Morerirą. Dodatkowo w oktagonie spotkają się Janus z Kowalkowskim oraz Michalski z Obrzutem. Jesteśmy pewni, że tak skonstruowany fightcard dostarczy widzom, również tym przed TV niesamowite emocje i tym samym wyznaczy drogę, jaką chce podążać nasza organizacja – mówi Dalius Kubylis, współwłaściciel i członek zarządu PROMMAC.

Zestawienie walk:
Tomasz Drwal vs Sean Strickland
Michał Kita vs Mike Wessel
Mariusz Cieśliński vs Martin Fouda
Bartosz Fabiński vs Wendres Carlos
Szymon Bajor vs Jacek Czajczyński
Tomasz Kondraciuk vs Łukasz Kinger
Damian Milewski vs Tyago Moreira
Grzegorz Janus vs Petr Hornak
Michał Michalski vs Paweł Obrzut

Gala PROMMAC 1 dla każdego !
Wszyscy fani tego szóstego pod kątem popularności sportu w Polsce będą mogli uczestniczyć w niezapomnianym widowisku. Staraliśmy się tak zbudować ofertę biletową, aby była ona atrakcyjna dla każdego. Bilety dostępne są w STS-a, salonach EMPIK oraz na stronie kup bilet.pl już od 30 zł - komentuje Marek Batko, współwłaściciel i członek zarządu PROMMAC.

Część pierwsza:
- godzina rozpoczęcia 19.00
Szymon Bajor - Jacek Czajczyński
Tomasz Kondraciuk - Łukasz Klinger
Grzegorz Janus - Petr Hornak
Michał Michalski - Paweł Obrzut

Cześć druga:
- godzina rozpoczęcia 21.00, transmisja w telewizji TVN TURBO
Tomasz Drwal - Sean Strickland
Michał Kita - Mike Wessel
Mariusz Cieśliński - Martin Fouda
Bartosz Fabiński - Wendres Carlos
Damian Milewski - Tyago Moreira

Dodał(a): mmaniak Poniedziałek 24.02.2014