Powołania na mecze polskiej reprezentacji – brakuje Błaszczykowskiego

Adam Nawałka ogłosił powołania zawodników z zagranicznych lig na marcowe mecze towarzyskie polskiej reprezentacji. Lista składa się z 22 nazwisk, wśród których nie ma Kuby Błaszczykowskiego.
akpa20140607_opole_sb_jok2_7428m.jpg

23 marca Polacy zagrają we Wrocławiu z Nigerią, a 27 marca w Chorzowie – z Koreą Południową. Oczywiście oba te mecze będą towarzyskimi spotkaniami w ramach treningów przed zbliżającym się mundialem w Rosji.

Wśród dotychczas powołanych piłkarzy nie ma większych zaskoczeń – na liście znaleźli się m.in. Wojciech Szczęsny, Łukasz Fabiański, Piotr Zieliński, Kamil Grosicki czy Robert Lewandowski – poza dwoma.

Na towarzyskie mecze powołania do kadry nie dostał Kuba Błaszczykowski, który ze względu na kontuzję pleców pauzował przez ostatnich kilka miesięcy. Do regularnych treningów wrócił dopiero kilka dni przed ogłoszeniem powołań przez Nawałkę.

Z kolei inną niespodzianką – tym razem miłą – jest pojawienie się na liście Arkadiusza Milika. Napastnik Napoli wrócił wreszcie po długiej kontuzji kolana i zdążył już rozegrać mecz w barwach swojego klubu.

16 marca Adam Nawałka ogłosi pełną listę powołanych graczy. Uzupełnią ją piłkarze występujący w polskiej Ekstraklasie.

2fac2ced8aef06677bfe613f600bdda4.png

ZOBACZ TEŻ FOTKI PIĘKNEJ KIBICKI:


Dodał(a): Tomek Makowski/ fot. AKPA, laczynaspilka.pl Piątek 09.03.2018