Popek poznał rywala na KSW 39 w maju

Kibice od dawna typowali takie zestawienie, i mieli nosa! A może włodarze KSW dali fanom to, czego oczekiwali? W końcu trzeba zapełnić wielki obiekt widowiskowy, jakim jest Stadion Narodowy.
popek mma.jpg

65 000 – tylu widzów chcą zaprosić włodarze KSW na Stadion Narodowy na 39. galę walk MMA 27 maja 2017. Zobaczymy tam pojedynki na najwyższym poziomie sportowym, ale i freak fight, który kibice typowali od dawna.

Robert „Hardkorowy Koksu” Burneika i Paweł „Popek Monster” Rak zmierzą się w oktagonie podczas 39. Gali KSW: Colosseum. Malkontenci takich rozwiązań zrozumieliby pewnie zasadność freak fightów, gdyby zobaczyli fakturę za wynajem Stadionu Narodowego na taki event.

Popek w grudniu uległ dość szybko Mariuszowi Pudzianowskiemu, ale można to tłumaczyć krótkim okresem przygotowań, a także nie dość głębokim detoksem po wielu latach rozpusty i dewastowania swojego organizmu. Król Albanii odgrażał się, że wróci do ringu silniejszy i zasłuży na szacunek fanów. Długo nie czekał i w maju skrzyżuje rękawice z body builderem Robertem Burneiką.

Sonda

Kto wygra: Popek czy Burneika?

Hardkorowy Koksu najpierw pozamiatał Marcina Najmana, który wręcz ukląkł przed nim i złożył mu hołd lenny, a potem próbował dogonić striptizera Dawida Ozdobę, który po ringu uciekał jak aktorzy pod koniec każdego odcinka Benny Hilla. Tancerz w końcu został zdyskwalifikowany, a Burneika dodał do rekordu drugie zwycięstwo.

Kibice krzywią się na takie spotkania, ale podczas Gali zobaczą też pełnowartościowe starcia, m.in. walkę wieczoru Khalidov – Mańkowski, Rodrigues Jr - Różalski.

ZOBACZ KTO JESZCZE WALCZY NA KSW 39: COLOSSEUM
Dodał(a): Paweł Jaśkowski / fot.: screen z youtube.com Poniedziałek 27.02.2017