Polsat Boxing Night nadchodzi!

Nie możesz wybrać się do Gdańska? Nic straconego! Goń do marketu, ładuj piwa w wózek, włączaj telewizor i oglądaj największe wydarzenie sportowego tego roku!
Polsat Boxing Night


Gala Polsat Boxing Night: Gołota - Saleta pokazywana będzie w jakości SD i HD. Obraz w Ergo Arenie zarejestruje 16 kamer, dzięki którym widzowie PPV w Cyfrowym Polsacie i ipla, będą mogli dotrzeć do szatni zawodników, obserwując poza samą walką również ostatnie chwile przed starciem.

Pojedynki skomentuje Andrzej Kostyra z Polsatu Sport, a gośćmi Jerzego Mielewskiego w studio będą ekspert bokserski - Janusz Pindera, wielokrotna mistrzyni świata i Europy w boksie i kick-boxingu Iwona Guzowska oraz aktualny Mistrz Europy w kategorii junior ciężkiej Mateusz Masternak.

Rozmowy z zawodnikami przeprowadzi Mateusz Borek, a z gośćmi Polsat Boxing Night rozmawiać będzie Karolina Szostak. Galę poprowadzą Waldemar Kasta i Paweł Wójcik, a producentem wykonawczym jest Federacja KSW.

Na tak wielkiej gali oczywiście będziemy i my! Śledźcie naszego fejsa i stronę, gdzie znajdziecie wiele zdjęć, ciekawostek, opinii. A już wkrótce historia tej jakże frapującej walki.

Plan transmisji:

22.02 godzina 15.00 "Ceremonia ważenia zawodników przed Polsat Boxing Night", live Polsat Sport i Polsat Sport News
23.02 godzina 18.00 studio Polsat Boxing Night, na żywo w PPV Cyfrowego Polsatu i ipla
23.02 godzina 18:30 Gala Polsat Boxing Night, na żywo w PPV Cyfrowego Polsatu i ipla
Dodał(a): Ostatni mohikanin Środa 20.02.2013