Pilkarski magik

Coraz więcej osób ogarnia piłkarskie szaleństwo. Ponieść dał się wirtuoz trików piłkarskich Rémi Gaillard. Wymyślił 32 spektakularne i nieprawdopodobne sztuczki w związku z Mundialem w Brazylii
remi.jpg

Francuski komik i mistrz piłkarskich sztuczek nie mogąc się doczekać piłkarskich Mistrzostw Świata 2014, zabrał się za produkcję wideo. Wymyślił 32 triki, które wykonuje w trykotach drużyn biorących udział w Mundialu w Brazylii. Umieszcza futbolówkę dokładnie w miejscu, jakie wymyślił dla niej przed kopnięciem. Steruje nią niczym rakietą ziemia – ziemia. Niesamowite umiejętności i precyzja strzałów wywołuje uśmiech na twarzy.
Rémi Gaillard to francuski komik, który w swoich filmikach atakował ludzi jako kangur czy Pac Man, ścigał się gokartem z samochodami jako Mario, przebierał się za fotoradar, prowokował policjantów do interwencji zabierając im czapki i bloczki mandatowe. Często wpadał nieproszony na oficjalne imprezy, obnażając luki w ochronie.Jego drugim rozrywkowym talentem są umiejętności piłkarskie. Co prawda nie gra zawodowo w żadnej drużynie, ale do perfekcji opanował futbolowe sztuczki z precyzyjnym operowaniem futbolówki. Patrząc na najświeższe triki, zastanawiamy się od kiedy Rémi je przygotowuje. Wiemy na pewno, że my nie dalibyśmy rady nawet gdybyśmy zaczęli tuż po ogłoszeniu gospodarza piłkarskich Mistrzostw Świata, czyli w marcu 2004 roku.

Comedy Central stworzyło grę Football or Porn, w którą każdy będzie grał, i o której każdy będzie mówił! Zabaw się sam ze sobą i wejdź na www.footballorporn.cc. Dla twardych zawodników przygotowano konkurs - do wygrania 30 tysięcy brazylijskich reali.

Dodał(a): buddy / fot.: facebook.com/gaillardremi Wtorek 10.06.2014