Od treningu do Opola

Jesteś fanem zdrowego trybu życia, a sport jest Twoją pasją? Jeżeli tak, to powinieneś pojawić się w Opolu w dniach 30.05-31.05 na SPORT&FITNESS DAYS - POWER FIT EXPO!
Baner-SFD.jpg

Ten event to nowoczesne targi dla wszystkich ceniących aktywny i zdrowy styl życia! W ostatni majowy weekend Centrum Wystawienniczo-Kongresowe w Opolu zapełnią wystawcy sprzętu sportowego, suplementów diety, odzieży, usług i oferty klubów oraz destynacji. Jednocześnie przy wsparciu partnerów i mediów branżowych odbywać będą się zawody, prezentacje, pokazy, warsztaty i spotkania ze sportowcami oraz fachowcami - tak skonfigurowana impreza to bardzo dobre narzędzie dla wystawców do prezentacji swojej oferty, a dla odwiedzających wydarzenie warte z uwagi ze względu na swoją kompleksowość.

W jednym miejscu, można między innymi wypróbować sprzęt, otrzymać próbki produktów, zapytać o radę ekspertów, spotkać gwiazdy sportu oraz sprawdzić swoje możliwości w organizowanych próbach i zawodach.

Lista atrakcji:
- Zawody Sylwetkowe
- CROSS TREC GAMES 2015
- UNS ARMWRESTLING Challenge
- Activlab Bench Press
- Street Workout Event's & Scitec Nutrition prezentuje This Is Workout 2 vs2
- Konferencja Ekspercka pod patronatem SFD.pl oraz PoTreningu.pl

Dlaczego warto jeszcze odwiedzić Opole podczas Sport & Fitness Days? Oto kolejne atuty organizatorów zdrowej imprezy:
- Strefa specjalnych cen i rabatów
- Spotkania z gwiazdami sportu
- Strefa zawodów - Sylwetkowe, Street Workout, Zawody Cross, Wyciskanie, Armwrestling
- Strefa treningów z profesjonalistami
- Strefa konferencji i warsztatów poświęconej zdrowej żywności, personal branding, aktywnemu stylowi życia z najlepszymi w Polsce ekspertami
- Panel: Zapytaj trenera na żywo
- Liczne konkursy z nagrodami


Dodał(a): CKM.PL/mat. prasowe Czwartek 14.05.2015