Nowa FIFA 20. Zobacz, jak wygląda

FIFA 20 jest już w sprzedaży. Wiemy, jakie nowości znajdą użytkownicy w nowej wersji najpopularniejszej piłkarskiej gry na świecie.
fifa 20.JPG

FIFA pojawiła się dokładnie dwadzieścia pięć lat temu. Od tego czasu miliony graczy na całym świecie mogą spełniać swoje sportowe ambicje bez poruszania się z kanapy. Co wcale nie oznacza, że emocje są mniejsze.

W nowej odsłonie kultowej gry oprócz klasycznych rozgrywek, użytkownicy będą mieli do dyspozycji tryb Volta, który przypomina serię FIFA Street z 2012 roku. Dzięki tej opcji rozgrywki FIFA opuszczą największe stadiony i zawitają na hale, ulice i szkolne boiska.Powrót do piłki podwórkowej oznacza, że sami stworzymy kapitana drużyny i ustalimy reguły gry, do której możemy zaprosić stojące pod trzepakiem dziewczyny, ponieważ zawodnikami mogą być również kobiety. Oprócz wirtualnego przeciwnika, będzie można zmierzyć się z innymi graczami w specjalnej internetowej lidze.W nowej wersji FIFA 20 gracze mają możliwość zmuszenia bramkarza do wyjścia przed pole karne. Użytkownicy mogą również zdecydować jak będą zachowywali się bramkarze: ostrożnie lub ryzykownie.

Twórcy zapowiedzieli również zmiany w systemie podań, nową mechanikę poruszania się na boki oraz poprawę zachowania się piłki w locie, które ma być bardziej realistyczne. 

Ceny zaczynają się od 169 złotych (Nintendo Switch). Najdroższa jest FIFA 20 Edycja Mistrzowska, za którą trzeba zapłacić 284,90 złotych. ZOBACZ TAKŻE: KULTOWE PIŁKARZYKI PRZECHODZĄ REWOLUCJĘ 

 Dodał(a): Adam Barabasz / fot. YouTube Piątek 27.09.2019