Hardcorowe lanie

Czy hardcorowy koksu połamie Najmana, czy ten połamie się sam? Odpowiedź na to i kilka innych pytań poznasz już w najbliższy piątek w Spodku.
MMA ATTACK 2


Octagon
Już w najbliższy piątek w katowickim Spodku będą konkretne grzmoty. W ringu przewali się wiele kilo mięśni, przeleje wiele litrów krwi i potu, piękna w postaci sympatycznych Ring Girls, a i znając życie niezawodny Marcin Najman czymś nas zaskoczy …

Gwiazdy i gwiazdeczki
Organizatorzy gali MMA ATTACK 2 przygotowali dla was aż 10 pojedynków w formule MMA. W dwóch walkach wieczoru zmierzą się złotousty celebryta Marcin Najman z litewskim kulturystą Robertem” Hardcorowym koksem” Burneiką. Pewny siebie przed walką jak zwykle jest „El testosteron”, który obiecuje, że jeśli przetrwa dwie pierwsze minuty tego pojedynku to pokona kulturystę, którego filmiki biją internetowe rekordy popularności. W razie porażki Najman zapowiada zakończenie kariery. Tych słów nie bierzemy jednak na poważnie, bo taka sama sytuacja miała miejsce przed walką z Przemysławem Saletą, w której jak wiemy się poddał… twierdząc, że wygrał… Będzie jak będzie w końcu to MMA. Mamy jednak nadzieję, że nikt się nie połamie.

Kozaki
W drugiej walce wieczoru spotkają się najlepszy polski ciężki Damian Grabowski z Eddiem Sanchezem. Tu zobaczymy prawdziwe mma, nie celebryckie freak-show mające zapewnić tłumy na hali. Grabowski jest mistrzem brazylijskiego jiu-jitsu, więc będzie duszonko.

Robert Burneika


Marcin Najman


Oj, będzie się działo!

Dodał(a): Ostatni mohikanin Środa 25.04.2012