`Masa o...` masie i rzeźbie. Nowa książka świadka koronnego

Jarosław Sokołowski ps. „Masa” wypuści niedługo kolejną książkę, jednak nie będzie ona osadzona treścią w gangsterskich wspominkach. A przynajmniej nie w pełni. Najsłynniejszy polski świadek koronny wraz z trenerem personalnym Błażejem Augustynem wydadzą poradnik dla wszystkich ćwiczących, bez względu na stopień zaawansowania.
masa-robi-mase.jpg

fot.: Zbigniew Sobisz "YourVideo"

Gdy pytam Jarosława Sokołowskiego, czy skończyły się pomysły na serię ”Masa o...”, mówi że motywacją do stworzenia tej książki było zupełnie co innego, a mianowicie ciągłe przesłuchania... Wciąż dostawał maile i wiadomości od ludzi go obserwujących z pytaniami o nabranie masy, program treningowy, suplementację czy historie z siłowni tłustych lat 90.

Premiera drugiego zwiastuna:

wideo.: Zbigniew Sobisz "YourVideo"

Odpowiedzi te zebrał i wraz z trenerem Błażejem Augustynem stworzyli materiał, który z jednej strony jest przewodnikiem po siłowni zarówno dla totalnych amatorów, jak i dla barczystych dźwigaczy żelaza, a z drugiej - napakowana rysem retrospektywnym minionej ery gangsterskiej oraz anegdotami (np. jaki wpływ miała postura na pozycję w mafii).

Książka ma być zderzeniem nowoczesnych technik i wiedzy Błażeja Augustyna z kilkudziesięcioletnim doświadczeniem Jarosława Sokołowskiego. No i autorzy zapewniają, że oprócz sposobów na masę, pokażą też ćwiczenia na rzeźbę, poprawienie motoryki i kondycji, a także zamieszczą treningi funkcjonalne.

Już niedługo nasza książka opisująca jak trenować i zdobywać masę mięśniową.

Opublikowany przez Jarosław Sokołowski na 5 września 2017


Czy po biblii polskiej mafii szykuje się biblia polskiej siłowni okaże się wkrótce, bo książka co prawda jest skończona, ale trzeba ją jeszcze wydać. O terminie autorzy poinformują wkrótce.


TU PORZĄDKU PILNUJE:
Seksowna policjantka - Adrienne Koleszar

Dodał(a): Paweł Jaśkowski / Zbigniew Sobisz "YourVideo" Środa 06.09.2017