Maradona wraca na boisko!

Jeden z najlepszych piłkarzy w historii piłki nożnej zatęsknił za zapachem świeżo skoszonej zielonej trawki
najlepsi piłkarze świata


Po oficjalnym zakończeniu kariery "Boski Diego" nie może znaleźć miejsca dla siebie. Przez te 16 lat od rozbratu z czynnym uprawianiem sportu łapał się różnych zajęć. Był selekcjonerem swojego kraju, zaliczył też niezliczoną ilość terapii w ośrodkach walczących z uzależnieniami. Diego bawił się na całego. Wpadł w szpony alkoholizmu i narkomanii. Teraz postanowił wrócić do czynnego uprawiania sportu.


Nastąpi to 23 marca. Jego debiut w występującej w lidze regionalnej drużynie Deportivo Riestra ma transmitować telewizja! 53-letni Argentyńczyk pierwotnie miał być jej trenerem. Rozmyślił się i stwierdził, że mimo sporej nadwagi da radę i pomoże drużynie na boisku. Oczywiście na jego plecach widniał będzie numer 10 bowiem piłkarz Riestry, który do tej pory z nim występował z szacunku do legendy oddał mu go. Podobno zainteresowanie spotkaniem jest tak duże, że mecz ma odbyć się na większym specjalnie wynajętym do tego stadionie.

Maradona prowadził swoją reprezentację na mundialu w 2010 roku. Dotarł z nią do ćwierćfinału gdzie musiał uznać wyższość Niemców.
Dodał(a): Johny B. Poniedziałek 24.02.2014