Mam większego Powera!

Czesław Lang, jako kolejny sportowiec korzysta z technologii Power Balance. Czy sylikonowe opaski z hologramem rzeczywiście działają?

gadżety

Noszą je największe gwiazdy sportu i kina. Widziano je na rękach Christiano Ronaldo, Davida Beckhama, Antonio Banderasa i Roberta Kubicy. Czy opaski Power Balance, wybrane przez stację CNBC sportowym produktem roku 2010, rzeczywiście optymalizują naturalny przepływ energii w całym ciele i pobudzają organizm do wykorzystania jego pełnego potencjału, jak przekonuje ich producent?

Mam większego Powera!Czesław Lang, wicemistrz Olimpijski w kolarstwie twierdzi, że tak. - Podczas jazdy na rowerze, czy też podczas jazdy konnej daje Ci to większą elastyczność i lepsze poczucie równowagi – mówi dyrektor Tour de Pologne. – Nawet w przypadku skłonu, jeśli jeździłeś na rowerze i masz przykurcze mięśni, zakładasz opaskę i naprawdę czuć różnicę. To bardzo fajne.

Działanie opasek doceniają przede wszystkim sportowcy, ponieważ pierwotnie to właśnie dla nich zostały zaprojektowane. Oferowana przez Power Balance technologia ma ogromne znaczenie dla zawodników tych dyscyplin, w których wyniki zależą od wytrzymałości, siły i elastyczności. Dlatego też opaski podbiły świat sportu i są wykorzystywane przez zawodników ligi NBA, największych piłkarzy, drużyny siatkarskie i kierowców rajdowych.


- Biorąc pod uwagę wyczynowy sport, prawie 35% kolarzy biorących udział w Tour de France miało opaski – mówi dalej Czesław Lang. – Nosząc opaskę mam jakby trochę większego… Powera.

Rzeczywiście, z technologii Power Balance korzystał co trzeci zawodnik biorący udział w Tour de France. Mam większego Powera!Opaski nosili także zawodnicy Hiszpanii podczas zwycięskiego mundialu w RPA. Nic więc dziwnego, że trend przeniósł się także w świat show biznesu. Działanie opasek wzbudziło zainteresowanie takich postaci jak Bill Clinton, Leonardo DiCaprio, Lindsay Lohan, czy Kate Middleton. To zresztą na ślubie Middleton z księciem Williamem reporterzy dostrzegli opaski pod eleganckimi garniturami i wytwornymi kostiumami wielu uczestników ceremonii.

Czy opaski Power Balance to kolejna chwilowa moda, o której zapomnimy w ciągu jednego sezonu? Wszystko wskazuje na to, że nie. Opaski wciąż zyskują na popularności docierając do co raz większej rzeszy sportowców na całym świecie i jako produkt sportowy konsekwentnie umacniają swoją pozycję.


Dodał(a): ckm.pl Środa 21.09.2011

Komentarze

Wszystkie komentarze (2)

Awatar
Zaloguj się lub zarejestruj jeśli chcesz dodać komentarz.
dr Jones (2012-01-08 21:53:13)
Zgadza sie badziew , ale kase robia gwiazdy na reklamie , producent na ... Zgłoś naruszenie
wronskib (2011-11-25 17:25:36)
co za badziew Zgłoś naruszenie
Komentarze (2)