Lewandowski w Bayernie

Drugiego stycznia Robert Lewandowski ma oficjalnie ogłosić podpisanie umowy z Bayernem Monachium. Oznaczać to będzie, że podąży drogą wyznaczoną przez Mario Goetze
Robert Lewandowski


Saga transferowa Roberta Lewandowskiego trwa w najlepsze. Piłkarza łączono już z Realem Madryt, Chelsea, Manchesterem United czy nawet Barceloną. Wydaje się, że "lewy" w końcu znalazł nowy klub. Miałby nim być Bayern Monachium, czyli ekipa z którą najlepszego polskiego piłkarza łączono najczęściej.

Drugiego stycznia ma zostać zwołana specjalna konferencja prasowa na której napastnik ma ogłosić podpisanie kontraktu z odwiecznym rywalem Borussii Dortmund w której gra już czwarty sezon. Piłkarz do klubu z Monachium trafi dopiero po zakończeniu obecnego sezonu. Wcześniej Borussia nie chciała sprzedać go za żadne skarby świata jednak po sezonie piłkarzowi kończy się kontrakt i odjedzie za darmo.

Kontrakt ze zwycięzcą ostatniej edycji Ligi Mistrzów będzie obowiązywał cztery lata. Za każdy sezon gry na konto strzelca wpłynie 11 milionów euro! Przed sezonem szlak przetarł nazywany złotym dzieckiem niemieckiej piłki Mario Goetze. Czy z Robertem będzie tak samo? Przekonamy się w styczniu.

                                                                                                                                                                                 źródło: PiłkaNożna.pl

belka_zobacz-galerie.jpg
Dodał(a): Ostatni Mohikanin Wtorek 24.09.2013