Kurtka Najmana wylicytowana. Zawrotna kwota i niespodziewany zwycięzca!

Nie milkną komentarze po słynnej akcji, podczas której Marcin Najman czekał pod stadionem Rakowa Częstochowa na Krzysztofa Stanowskiego, który w tym czasie zajmował się sprawami biznesowymi w Warszawie. El Testosteron zdecydował, że przekaże kurtkę, w której był na nagraniu, na aukcję WOŚP. Właśnie ona została wylicytowana za niemałe pieniądze.
Marcin najman.jpg

Zwycięzcą okazał się nie kto inny, jak Krzysztof Stanowski. Dziennikarz poinformował o wyniku licytacji na swoim profilu na Twitterze. Najman nagrał także film, w którym informuje, że nagrodę przekaże osobiście. Domyślał się już wcześniej, że o kurtkę może powalczyć Stanowski, toteż powiedział, że jeśli dojdzie w tych okolicznościach do spotkania pomiędzy nim, a dziennikarzem sportowym, to "przy okazji" wyjaśnią sobie kilka spraw.

Dodatkowo Stanowski był tak zdeterminowany, by wygrać kurtkę Najmana, że zorganizował specjalną zrzutkę w internecie. "Wspieramy WOŚP, a przy okazji chcemy zdobyć kurtkę częstochowskiego wojownika, aby trafiła do muzeum Kanału Sportowego" – informował w opisie. Dziennikarz jednak zadeklarował, że nie ma na celu zaognić konfliktu, tylko w ten sposób chce, podczas finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, "zakończyć tę dramę".Jeśli konflikt pomiędzy Najmanem a Stanowskim ma się zakończyć, to całe szczęście, że w taki sposób. Kurtka byłego boksera była, obok koszulki Roberta Lewandowskiego, najpopularniejszym przedmiotem licytacji. Znając jednak historię "dramy" pomiędzy tymi dwoma panami, można jeszcze spodziewać się niejednego zwrotu akcji. Dodał(a): Konrad Klimkiewicz Wtorek 19.01.2021