KSW 31 - czerwona kartka w kalendarzu

23.05.2015 – dzień, który w kalendarzu każdego fana sportów walki powinien widnieć na czerwonej kartce. Ergo Arena w Gdańsku będzie kumulacją emocji, testosteronu, finezyjnych walk oraz…pięknych ring girls. Nadchodzi KSW 31!
ksw-31-otw.jpg

Gale KSW mogłyby się odbywać równie często jak piłkarskie rozgrywki – każda z nich wzbudza olbrzymie zainteresowanie nie tylko wśród pasjonatów sztuk walki, ale wciąga w tę dynamiczną rozrywkę również laików. To sprawia, że podczas wieczoru z Konfrontacją Sztuk Walki cała Polska interesuje się MMA.

23 maja grillujący Polacy wyłączą biesiadne piosenki, nie będą puszczali śmiesznych filmików na YoTube, tylko będą oglądali KSW 31 na żywo z Ergo Areny. Oby po zakrapianym BBQ nie chcieli rekonstruować walk.Podczas walki wieczoru 31. Gali KSW rękawice skrzyżują mistrz wagi średniej Michał Materla oraz legenda MMA debiutująca na ringu Konfrontacji – Tomasz Drwal. Wydarzeniem wieczoru będzie również starcie niepokonanego od dwóch lat najsilniejszego człowieka świata – Mariusza Pudzianowskiego z brazylijskim mistrzem Jiu-Jitsu – Rollesem Gracie.

Pełny Wight card KSW 31

ksw-31-fight-card.jpg

Gdzie oglądać KSW 31 na żywo? Tutaj.

ksw-31-plakat.jpg

Dodał(a): Paweł Janusz Czwartek 21.05.2015