KSW 27 - Mamed w klatce (zwiastun)

17 maja w hali Ergo Arena w Gdańsku odbędzie się pierwsza historyczna gala KSW w klatce. Do ringu wracają między innymi Mamed Khalidov i Mariusz Pudzianowski
ksw 27

KSW 27 będzie pierwszą galą tej federacji MMA, której walki toczyć się będą w okrągłym ringu zabudowanym klatką. Wieczór zapowiada się niezwykle emocjonująco również ze względu na występ Mameda Khalidova. Nasz czempion zmierzy się z Maiquelem Falcao. Brazylijczyk stoczył do tej pory 37 pojedynków, z czego 32 wygrał a 5 przegrał.


Oprócz niego, uwaga widzów skupi się również w dużej mierze na pojedynku Mariusza Pudzianowskiego z Oli Thompsonem. Anglik walczył już z Polakami pokonując Kamila Walusia i przegrywając z Karolem Bedorfem. Ciekawie zapowiada się także potyczka Aslambeka Saidova z Borysem Mańkowskim. Czeczen z polskim paszportem już raz pokonał rywala w grudniu 2012 roku, ale wtedy przyczyniła się do tego kontuzja nogi. Są więc rachunki do wyrównania między tymi zawodnikami.O pas zawalczą też kobiety. Niepokonana w czterech zawodowych walkach Karolina Kowalkiewicz spróbuje utrzymać czyste konto w pojedynku z Austriaczką Jasminką Cive, która z 6 walk przegrała 1, wygrywając pozostałe.

Póki co, możemy obejrzeć epicki zwiastun, zapowiadający najnowszą galę. Jeśli Cię przekona, kup bilety na KSW 27 lub oglądaj online na ipla.tv.


WALKA WIECZORU (-84kg): Mamed Khalidov vs Maiquel Falcao
EXTRAFIGHT (-120kg): Mariusz Pudzianowski vs Oli Thompson
WALKA O PAS (-77kg): Aslambek Saidov vs Borys Mańkowski
WALKA O PAS (-52kg): Karolina Kowalkiewicz vs Jasminka Cive
EXTRAFIGHT (-84kg): Piotr Strus vs Abu Azaitar
EXTRAFIGHT (-70kg): Mateusz Gamrot vs Jefferson George
EXTRAFIGHT (-93kg): Virgil Zwicker vs Tomasz Narkun
UNDERCARD (-77kg): Rafał Błachuta vs TBA
UNDERCARD (-70kg): Łukasz Chlewicki vs TBA


Dodał(a): buddy Wtorek 22.04.2014