Konkurs CKM i STEELSTORM rozwiązany!

Przez ostatni miesiąc przysyłaliście do nas maile, a my przecieraliśmy oczy ze zdumienia, bo wasze zgłoszenia były kapitalne! Pora rozstrzygnąć konkurs i wyłonić zwycięzców.

konkurs otwarcie.jpg

Zasady naszego konkursu były bardzo proste – chcieliśmy żebyście pokazali nam gdzie trenujecie i opowiedzieli dlaczego to robicie. Nie zależało nam na eleganckich zdjęciach, chcieliśmy zobaczyć prawdę. Chcieliśmy spojrzeć na wasze ścieżki biegowe, na wasze trasy rowerowe, na stadionowe bieżnie, na basen w którym pracujecie nad "motylkiem", na sztangę która zna każdą waszą słabość. To co zobaczyliśmy naprawdę nas zaskoczyło! Nie pokazaliście nam sterylnych, ekskluzywnych fitness klubów w których pachnie lawendą, a głównym celem każdego treningu jest to, żeby się nie spocić. Ujrzeliśmy samodzielnie zbudowane siłownie, zobaczyliśmy wnętrza osiedlowych sal do treningów, garaże przerobione na hardkorowe siłki czy obłędne obiekty do ćwiczeń pod gołym niebem (tak, to o tobie Grzegorz!) Jesteście naprawdę niesamowici! 

Wybór był bardzo trudny, ale jednak musieliśmy się z nim zmierzyć. Oto werdykt komisji konkursowej złożonej z przedstawicieli firmy STEELSTORM, fundatora nagród w konkursie, i redakcji CKM. 

Nagrodę główną w postaci boksu crossfitowego STEELSTORM, a także vouchery na sprzęt Reeboka o łącznej wartości 1000 złotych otrzymuje Jakub Lewandowski za swój workout w stylu Rocky'ego i kreatywny trening na łonie przyrody. Kuba, gratulacje! Odtąd, oprócz swojej leśnej siłki, będziesz także miał swój własny boks crossfitowy. Niech forma rośnie!

Nagrody "pocieszenia" (kto by nie chciał takiego pocieszenia...) w postaci voucherów na sprzęt Reeboka o wartości 500 złotych otrzymują od nas:

Waldemar Frąckowiak – za to, że pamięta o formie nawet podczas rejsu na pełnym morzu. Waldek, niech rejs do Indii szybko zleci i wracaj do Polski po voucher! 

Klaudia Jastrzębska - dzięki niej wiemy, że hardkorowy workout w plenerze potrafią wymyślić i wcielić w życie nie tylko mężczyźni

Damian Gmurowski – za to, że pokazał nam jak o formę powinien dbać strażak. 

Nagrodę specjalną w postaci wypasionego zestawu kosmetyków L’Oreal Men Expert ufundowanego przez firmę L'Oreal Polska otrzymuje Arek Gruszka za swoją surową siłownię urządzoną w garażu. Brawo Arek!

Wszystkim uczestnikom bardzo dziękujemy, byliście niesamowici! Skontaktujemy się z laureatami nagród, a niebawem w miesięczniku CKM ujrzycie najlepsze naszym zdaniem zdjęcia nadesłane przez was. A skrzynka e–mailowa CKM teraz odetchnie z ulgą… :)


Dodał(a): Redakcja CKM Środa 12.11.2014