Kamil Stoch mistrzem!

Stało się - dziesięć lat czelaliśmy na kolejnego mistrza świata w skokach narciarskich na dużej skoczni. Mamy nowego orła a jest nim Kamil Stoch!
Kamil Stoch memy
Już po pierwszej serii wiadomo było, że Kamil powalczy o podium, a nawet o jego najwyższy stopień. W drugiej serii Polak nie pozostawił złudzeń i po skoku na 130 metrów stało się jasne, że to on zgarnął złoto.


Kamil zapowiadał ten sukces i pewność tę było widać w dzisiejszym konkursie - dwa pewne skoki i ani momentu zwątpienia, w jakim celu pojawił się w Predazzo! 

Mamy więc kolejnego mistrza świata - po Adamie Małyszu, który zresztą gratulował dziś osobiście Kamilowi zwycięstwa - i mamy nadzieję, że czeka nas teraz Stochomania, a skoki narciarskie nie zostaną zapomnianą dyscypliną wraz z zakończeniem kariery przez mistrza z Wisły, bo mamy teraz pewność, że Kamil potrafi skupić się i eksplodować w najważniejszych turniejach!

I już dziś szukamy śladów szaleństwa w internecie i memów z Kamilem Stochem - mistrzem świata!Dodał(a): ckm.pl Czwartek 28.02.2013