Hulk istnieje naprawdę

Pewnie do dziś myśleliście, że zielony komiksowy koks o imieniu Hulk, to jedynie wytwór bujnej wyobraźni rysowników Marvela. Musimy wyprowadzić Was jednak z błędu – Hulk istnieje naprawdę i mieszka sobie spokojnie w Iranie.

Choć nie ma zielonej skóry, niekontrolowanych ataków szału i nie jest alter ego żadnego młodego, napromieniowanego fizyka, to ten irański koks posiada wszystkie pozostałe cechy fizyczne Hulka. Jest naprawdę wielki, bardzo umięśniony i piekielnie silny.

Oto Sajad Gharibi, w internecie szerzej znany jako „irański Hulk” albo „perski Herkules”. I, jak sami widzicie, te przydomki nie wzięły się znikąd, bowiem ten facet to prawdziwy potwór. Otóż Sajad ma ledwie 24 lata, a już w tej chwili waży 155 kilogramów (mówi się, że to prawie same mięśnie i my w to zdecydowanie wierzymy) i jest w stanie unieść 175 kg. Nie znaleźliśmy natomiast informacji ile ma wzrostu, ale patrząc na zdjęcia, można śmiało stwierdzić, że jest go równie trudno przeskoczyć, co obejść.


Na co dzień zajmuje się podnoszeniem ciężarów i prowadzeniem konta na Instagramie, na którym wrzuca swoje fotki w porównaniu z różnymi mniejszymi przedmiotami, jak na przykład pudełkami od gier komputerowych albo puszkami po napojach, a jego poczynania śledzi już ponad 67 tys. osób.

No ale nic dziwnego, bo trzeba przyznać, że Gharibi to zdecydowany fenomen – jest większy niż 90 procent facetów, powszechnie uważanych za koksów, a jego obwód w bicepsie jest zapewne większy niż obwód przeciętnego mężczyzny w pasie.

No i właśnie w tym momencie dochodzimy do pytania, które czujemy się w obowiązku zadać, bo kołacze się nam w głowie od samego początku: jak ten facet jest w stanie odebrać telefon? Bo w jego przypadku, to nawet chyba prawa ręka do lewego ucha nie zadziała.

ZOBACZ TAKŻE:

Ciekawe czy Quattro ;)

Opublikowany przez AutoStuff na 26 czerwca 2016

">


Dodał(a): Jakub Rusak Piątek 24.06.2016