Konkurs: Przeczytaj przed Euro!

Tych znanych trzech dżentelmenów pojawi się w Polsce, aby nastrzelać w najważniejszym piłkarskim turnieju na Starym Kontynencie jak najwięcej bramek i zdobyć mistrzostwo dla swego kraju.
konkurs

Zanim poznasz ich osobiście, bo taką szansę mamy z okazji współorganizowania tej imprezy powinieneś przeczytać biografie tych bramkostrzelnych piłkarzy i celebrytów.

Dla tych, którzy chcieliby zdobyć książki CKM.PL i Wydawnictwo Sine Qua Non zorganizowało konkurs „komentatorski” ! Aby wygrać jedną z 3 książek o piłkarskich geniuszach należy pod tym artykułem wkleić najładniejszą bramkę jednego z bohaterów biografii i opisać w sposób krótki i twórczy sposób jej zdobycia.  Spośród odpowiedzi wybierzemy najlepsze i do ich autorów trafią te cenne nagrody – konkurs trwa do 31.05.2012. Do wygrania jest po 5 książek każdego tytułu. Życzymy świetnej zabawy w sportowym duchu!

To ja, gracz niepokorny – Ja, Ibra
To przede wszystkim opowieść o człowieku, który zawsze różnił się od innych. To historia buntu, opisanej z pikantnymi szczegółami burzliwej młodości, ojcu alkoholiku oraz dążeniu do doskonałości. Nieprzebierający w słowach Zlatan wali prosto z mostu. Z tej książki dowiesz się wszystkiego o jednym z najlepszych piłkarzy świata. Dla każdego fana futbolu to pozycja obowiązkowa.

Ronaldo, obsesja doskonałości

Zawsze marzyłeś o tym, aby strzelać gole, być sławnym, pławić się w luksusie, strzelać gole laskom z pierwszych stron gazet? Tobie to już się nie uda! Poznaj jak zrobili tudzież robią to inni, przeczytawszy tą książkę poznasz fenomen słynnego Portugalczyka. To książka o biednym zagubionym chłopaku, który kiedyś kopał kamienie a dzisiaj kopie za wielkie miliony piłkę.

Wayne Ronney – Moja historia

O tym, że wygląda jak Shrek wie cały świat. Jedni go kochają drudzy nienawidzą. Szczerość oraz prostota spowiedzi Ronney’a rzuca zupełnie inne światło na tego chłopaka… Jeśli nosisz czerwone spodnie, zaczesujesz się na bok to z pewnością nie jest pozycją dla ciebie.


Dodał(a): ckm.pl Piątek 11.05.2012