Gorące przerwy meczów

Już w piątek 8 czerwca rusza „C-CUP” – niepowtarzalna rozrywka dla fanów sportowych emocji i pięknych kobiet
c-cup
Comedy Central i CKM.PL zaprasza w czasie przerw w meczach Euro 2012 na zmagania oszałamiających dziewczyn z całej Europy

Odliczanie do Euro 2012 zbliża się ku końcowi, a gorąco stanie się także ze względu na wyjątkową, pikantną i emocjonującą wersję mistrzostw w piłce nożnej, jaką proponuje kibicom i fanom rozrywki stacja Comedy Central. Olśniewające, seksowne i w dodatku znakomicie grające w piłkę nożną dziewczyny będą bronić narodowej dumy i dostarczać kibicom sportowych emocji z najwyższej półki już od 8 czerwca, w czasie przerw w meczach Euro 2012.

W czasie przerw w meczach, podczas których miliony Europejczyków kibicować będą drużynom narodowym, Comedy Central zaprasza na mniej poważną, ale za to bardziej pikantną wersję mistrzostw w piłce nożnej. Mecze rozgrywane przez urocze zawodniczki (z wyjątkiem drużyny angielskiej, której reprezentacja nie poddaje się współcześnie promowanemu przez media kanonowi piękna) w skąpych strojach dadzą chwilę wytchnienia w bitewnym szale Euro 2012.

Szesnaście damskich zespołów z całej Europy będzie reprezentować swoje kraje na tętniącej życiem i energią Majorce. Drużyny pewnych siebie i seksownych kobiet zawalczą o puchar C-CUP, rozgrywając zacięte mecze piłki nożnej. Ich orężem jest talent piłkarski i sex appeal, a wsparciem… bardzo szczęśliwy i dumny, jedyny w tym gronie mężczyzna – trener.

PREMIERA C-CUP w COMEDY CENTRAL: 8.06 (piątek) godz. 18:45
Emisja: od 8.06 do 1.07, zawsze w czasie przerw w meczach EURO 2012, około godziny 18:45 i 21:30


Dodał(a): ckm.pl Środa 06.06.2012