Gigant zawalczy w KSW. Ma ponad 2 m wzrostu i waży 160 kg

Bez wątpienia będzie to jeden z największych debiutów w KWS i to nie tylko ze względu na nadnaturalne wymiary nowego zawodnika. Martyn Ford olbrzym z Wielkiej Brytanii poinformował, że podpisał kontrakt z polską federacją MMA.

Ma 204 cm wzrostu, waży 160 kg, a w bicku ma tyle, co przeciętna kobieta w obwodzie głowy i właśnie podpisał kontrakt z KSW. O tym, że Martyn Ford ma dołączyć do polskiej federacji MMA, informowano już dwa lata temu. Przez ten czas wielu zwątpiło, że w ogóle to nastąpi. W końcu zdecydował się podpisać kontrakt, czym pochwali się w sieci.

“Mam przed sobą długoterminowy kontrakt z KSW, który w tym momencie podpiszę i sprawię, że będzie to już oficjalne. Zamknę usta wielu osobom. Dobra, zrobione. Podpisałem kontrakt, nie ma co dłużej gadać, ponieważ jest wiele pracy do zrobienia. Powiedziałem, że to zrobię, a wiele osób w to wątpiło. Pojawiło się wiele projektów, które miały u mnie pierwszeństwo, ale teraz kontrakt został podpisany i walka jest pewna. Bądźcie czujni” – oświadczył Ford na nagraniu w serwisie Youtube.Brytyjczyk zawdzięcza swoje warunki nie tylko genom olbrzyma, ale także ciężkiej pracy. Na co dzień zajmuje się kulturystyką, a od czasu do czasu wskoczy przed kamerę w charakterze aktora. Aż trudno uwierzyć, że mieści się w obiektywie kamery.

Na razie nie wiadomo z kim zmierzy się Ford, ale w pojedynku na wielkość miałby z nim szansę chyba tylko Pudzian. To właśnie z nim w przyszłości chciałby zawalczyć brytyjski gigant: “To świetny zawodnik. Śledzę jego karierę od czasu, kiedy był strongmanem. Darzę go ogromnym szacunkiem za to, co osiągnął i że pomimo wieku dalej walczy. W moim debiucie raczej nie się nie zmierzymy, ale z czasem kto wie... – zdradził Ford w rozmowie z Polsat Sport.

My również do dziś wspominamy początki Pudziana w Strongmanach i doskonale pamiętamy, kto pierwszy przerzucał kamienne kule.Dodał(a): Konrad Siwik / fot. Instagram Wtorek 29.09.2020